Omluva Depeche Mode


Martin, Andy a Dave uveřejňují otevřený dopis svým fanouškům, ve kterém zdůvodňují situaci okolo zrušených koncertů, a vyjadřují svou lítost…

Všem našim fans, které postihlo zrušení některých našich koncertů!

Chceme vyjádřit naší hlubokou a upřímnou omluvu za to, že došlo ke zrušení těchto vystoupení, a také dodat trochu vysvětlení, proč jsme nemohli uskutečnit opakování těchto termínů. Koncerty se nám neruší s lehkým srdcem, a chápeme vaše zklamání i nespokojenost – jsme tím zklamáni také.

Po našem úspěšném turné ve Východní i Západní Evropě v roce 2006 jsme se těšili na návrat do některých oblíbených měst , a na setkání s našimi oddanými fans i v nových místech, kde jsme ještě nehráli.

Poté co jsme si uvědomili, že nemůžeme odehrát koncerty v termínech, které byly původně plánované, začali jsme brát v úvahu všechny možnosti přeložení koncertů s naším manažerem i booking agentem. Informovali jsme vás v té době na poslední chvíli, ale bylo to způsobeno naší úpornou snahou vyzkoušet opravdu všechny možnosti, i vyřešit dopravní komplikace při přesouvání termínů na turné takovýchto rozměrů. Všechno navíc ztížil fakt, že většina koncertů byla naplánována na velkých otevřených stadionech, kde se dá hrát jenom v létě. Jak mnoho z vás ví, po evropské letní části turné již byla naplánovaná americká část, takže náš letní rozpis byl úplně plný. Bohužel, nakonec jsme schopní přesunout koncerty pouze do hal, v zimní části turné. I přesto nejsme schopni opakovat koncerty v Aténách, Istanbulu, Bukurešti, Sofii, Bělehradu, Varšavě, Rize a Vilniusu. Bude pro nás nejvyšší prioritou, vrátit se do těchto měst v blízké budoucnosti.

Ještě jednou vám chceme vyjádřit díky za vaší trpělivost, pochopení, a za vaši podporu v těchto časech. Omlouváme se upřímně za to, že jsme nemohli odehrát své show, jak bylo původně plánováno.

Martin, Andy a Dave


depechemode.com

    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků