Oceán Party 2005 již v sobotu


  (07.09.2005)


Po obvyklé „okurkové sezóně“ letních prázdnin nastává podzim, který je tradičně bohatý na depešácké srazy a parties, které se konají po celé republice…
Je to tak – začíná opět sezóna akcí, navíc podpořená rozruchem okolo nového alba a turné kapely. Budeme se snažit vás informovat o chystaných akcích formou malých „pozvánek“ – které by také měly sloužit i jako bližší informace.


Pokud jste na takové akci ještě nebyli, vřele doporučujeme! Nespokojte se jen s pohodlnou virtuální realitou u svých počítačů, a přijďte se pobavit s ostatními DM fanoušky i v reálném životě… Že nemáte s kým jít…? Od toho tu máme internetová depešácká fóra či chat – nebojte se komunikovat :-)


Dost proslovů, a pojďme na nejbližší akci :OCEÁN PARTY 2005 – 10.9. klub EXIT, Praha


Srdečně zveme všechny příznivce kultovní skupiny OCEÁN a new-romantic scény 80.let na další ročník Oceán Party. Tradici těchto akcí před rokem obnovili lidé okolo bývalého FC Oceán, protože v Čechách a na Moravě se i v dnešní době stále najde určitý počet příznivců této kapely a novoromantiky vůbec. Nejsou jich sice masové davy, ale na jednu dobrou party to celkem vystačí. A jelikož ve většině z nás zanechal Oceán nesmazatelnou stopu,věříme že cítíte stejně jako my potřebu jednou za čas se sejít se svými starými známými, zavzpomínat, či se pobavit za doprovodu tónů té „naší“ hudby. Anebo (v případě mladších) poznat i něco nového. Budeme rádi když s námi prožijete Večer Na Zámku :-)


Za mixem bude hrát DJ Adarhaz – hlavně OCEÁN a další novoromantické kapely (LORIEN, DÉVA, FICTION, DATWERK, HRABĚ X, LEONARDO…atd), a to celé prokládáno největšími hity pop-vawe scény 80.let (DEPECHE MODE, THE CURE, NEW ORDER, ALPHAVILLE, ERASURE, PET SHOP BOYS,…atd).V průběhu akce vystoupí kapely Phonetix a Helios. Obě se zabývají novoromantickou hudbou – v případě Phonetixu se jedná o moderní taneční hudbu s new-romantic motivy, a v případě Heliosu o klasický novoromantický pop

-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků