Oceán Party 2005 je minulostí...


(11.09.2005)

V sobotu 10.9. proběhla v pražském klubu Exit akce zvaná Oceán Party 2005. V novodobé historii fanoušků Oceánu se jednalo již o druhý sraz po loňském "comebacku" ve Hvězdě...


Minulý rok byla situace o trochu jiná - tenkrát se jednalo o návrat po dlouhé době, a byl to jakýsi krok do prázdna. Dnes to pro pořadatele bylo ověření, zdali se stejná komunita po roce opět vrátí. Dopadlo to (z mého pohledu návštěvníka) docela dobře - klub Exit se zaplnil a na parketě se řádilo už od deváté hodiny, mimo jiné i díky plzeňské výpravě s oceánskou vlajkou. Také jsme přispěli svou troškou do mlýna, respektive dalším červeným práporem s nápisem Oceán, kterým jsem doufám nikomu nevypíchl oko :-O.
Musím pochválit dobrou organizaci průběhu večera, co se týče vystoupení kapel - bez žádných zpoždění či průtahů. Prvním vystupujícím byla plzeňská kapela Helios, která kromě svých věcí zahrála i několik oceánských písní. Publikum tvořili - jak jinak - převážně plzeňáci.
Dalším vystupujícím byla kapela Phonetix, s pořadatelem Robertem Žákem za klávesy - která představila většinu věcí z nového dema "Navždy", a taktéž sáhla do repertoáru Oceán, a také Camouflage.
Ostatní hudební produkci obstarával DJ Adarhaz - svůj tradiční mix novoromantiky a osmdesátek - tentokrát zvolil cestu rychlejšího střídání žánrů, bez dlouhých bloků zaměřených na jeden styl. Parket zaplněný víceméně nonstop po celý večer byl docela dobrým důkazem, že to nebyla špatná volba.
Závěrem tradičně vyjmenuju zástupce mimopražských měst, které jsem na party zaregistroval : Plzeň, Karlovy Vary, Hranice na Moravě, Vsetín, Roudnice, Mělník, Rokycany... Na koho jsem zapoměl, ozvěte se do komentářů :-)FOTKY Z AKCE ZDE-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků