Novinky okolo Alana Wildera (Aktualizováno)


Dnes také vychází singl zpěvačky Dede - "Calling The Clock", na kterým byla avizována spolupráce Alana Wildera. To však není jediná nová věc okolo tohoto pána. Právě v těchto dnech webové stránky projektu Recoil ožívají, a dostaly nový design. Na Alanově facebookovém profilu se dočítáme, že "zbývá už jen doladit pár drobností". Otázka zní: co bude dál? :)


V sekci "Historie" je dopsán (zatím) poslední záznam o Alanově spolupráce s Dede :

"K Dede jsem se dostal do kontaktu přes mého starého známého z éry DM, Daryla Bamonta. Poslal mi její demo "Calling The Clock", a zeptal se, jestli bych na ní "nedohlídl" při nahrávání ve studiu, a doaranžoval klavírní part pro finální verzi.

Docela se mi to líbilo. Jednoduchost sa přímočarost zpěvu Dede, spolu se silnou melodií nechávaly spoustu prostoru pro další aranže, které tu píseň, doufejme, jen podpoří, a nebudou působit násilně. S omezeným časem ve studiu jsme se zaměřili hlavně na nahrání toho správného zpěvu a klavíru.

Byl to pro mě trochu old-schoolový zážitek, protože jsem zvyklý spíše pracovat s digitálními nástroji a elektronikou, ale bylo to osvěžující a obohacující. Přeji Dede hodně štěstí v její kariéře!"

...pokračování příště

-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků