Nové biografie Depeche Mode


Po vydání alba Depeche Mode, a zvednuté vlně zájmu veřejnosti o kapelu nadchází pravděpodobně ten správný čas pro vydávání biografií. V následujících měsících spatří světlo světa hned několik, v různých multimediálních podobách...28.května vychází pod nakladatelstvím Independent Music Press neautorizovaná cca 200 stránková biografie Davida Gahana, jejíž autorem je Trevor Baker. Knížka nese podtitul "Dave Gahan. Depeche Mode And The Second Coming".

amazon.com

18.května vychází (rovněž neautorizované) dokumentární DVD o Depeche Mode, nazvané "The Dark Progression". DVD obsahuje rozhovory se členy kapely i s jejich spolupracovníky či přáteli - např : Gary Numan, Thomas Dolby, Andy McCluskey (z kapely OMD), Daniel Miller, Jonathan Miller, Gareth Jones, Dave Bascombe, Phil Legg, Steve Lyon, Mark Pendergast, David Stubbs. Kromě toho DVD obsahuje různé TV shows, videoklipy, archivní záběry apod. Jmenovitě jsou to písně : "Just Can't Get Enough", "People Are People", "Stripped", "Never Let Me Down Again", "Strangelove", "Personal Jesus", "Enjoy The Silence", "Walking In My Shoes", "I Feel You" a mnoho dalších.

amazon.com

Kromě těchto biografií je na trhu dostupná i další audio biografie z dílny Chroma Dreams (pod kterým již vyšel dokument Random Acces Memory ). Její název je "Depeche Mode - The Lowdown" . Jedná se o dvě zvuková CD, obsahující historii kapely a různé rozhovory.

chromadreams.co.uk
-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Seph :

27. dubna 2009, 20:22     

Kniha o Davidovi by mně zajimala, ale nedoufám že to bude přeloženo do češtiny :D bylo by to fajn…


teezka :

27. dubna 2009, 20:32     

už ten obal knížky vypadá zajímavě…...no do češtiny by to hodit mohli!!!


Seph :

27. dubna 2009, 22:25     

To bych si i jako nečtivec knih, s chutí přečetl..
Jen je škoda že je to neautorizované.
To pak člověk neví zda si něco autor přimyslel nebo ne :)


Denisa :

27. dubna 2009, 23:19     

No mně to přijde ujetý, úplně z toho čiší jak na tom chce kdekdo vydělat… Myslím, že stejě dobře si člověk poskládá fakta sám z toho neskutečnýho množství článků na československejch fanouškovskejch stránkách.


dmf :

28. dubna 2009, 01:15     

http://shop.de­pechemode.cz/…rod_941­.html

http://shop.de­pechemode.cz/…rod_942­.html


sinus :

28. dubna 2009, 08:38     

Řekněme že to je prostě kousek do sbírky ;).


Na polských DM stránkách píší o biografii Davida Gahana, že tam není nic moc nového – respektive nic co se neobjevilo v předchozích biografiích (Steve Malins, Jonathan Miller…).


Ovšem to Dark Progression by mě zajímalo – pokud pod slovy „archivní záběry a vystoupení DM“ mají na mysli i nějaké nevydané TV performace atd…


Lucish :

29. dubna 2009, 16:45     

Neví někdo, kolik to má mít stránek? Když by to bylo opravdu zajímavé a žádné nakladatelství by se nemělo k překladu do češtiny, tak bych vám to klidně přeložila – ale pokud to má mít stejně stránek jako Millerova Stripped, tak ani náhodou!:-D


sinus :

29. dubna 2009, 21:11     

Ta Gahanova má 208 stránek :)


Lucish :

30. dubna 2009, 16:02     

To by se dalo zvládnout… Ale teď jsem zjistila, že bude k dispozici až někdy koncem května..


versuska :

22. května 2009, 12:43     

to by bylo supr, kdyby to někdo přeložil, kdyby ses do toho pustila Lucish, bylo by to skvely :)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků