Německý otvírák Depeche Mode v Lipsku


Depeche Mode zahájili turné po Německu velkým koncertem na festivalové ploše Festwiese, kterému přihlíželo 70 000 diváků.


Plakáty po městě již dlouho dopředu hlásaly, že show je vyprodaná, a díky tomu byl také přidaný další koncert v blízkých Drážďanech. Lipsko sice má hned o několik metrů vedle padesátitisícový stadion Redbull Arenu, ale množství lidí zřejmě rozhodlo.

Německá média koncert hodnotí jako "otvírák ve velkém stylu", a i přes 30 stupňové slunné počasí našla kapela při své šesté návštěvě Lipska jako vždy, opět nadšené publikum, které příjímalo jak staré, tak i nové písně. Koncert také zpestřil nedaleký ohňostroj v sousedství, který se rozpoutal ve 22:00.


...Zatímco v nedalekém kostele o dva kilometry dále káží o hodnotách a morálce s všudypřítomným sloganem "Bůh tě vidí", tady Dave Gahan zpívá "Cítím tě!", v předposledním songu o úplně jiném uctívání. S piruetami s mikrofonem je stejně oslnivý a sexy jako kdykoliv předtím.... (Leipziger Volkszeitung)


...při dvouhodinové show předvedli repertoár z celého období kapely. Publikum v Lipsku nebylo jen z generace blížících se padesátníků, ale bylo věkově velmi pestré. Zpěvák Dave Gahan do koncertu dával vše, zpocený ale hýřil úsměvy. Martin Gore zase při svých baladách doprovázených zpěvem fanoušků dokazoval, že umí být plnohodnotným hlasem kapely... (Mitteldeutsche Zeitung)


Fotogalerie ZDE-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků