Návrat ke kořenům v moderním hávu...


Sony Music už poskytuje poslechové akce nového alba zástupcům médií. Brzy tedy můžeme očekávat i názory zúčastněných. Toto jeden z prvních, z polského magazínu K-Mag. Samozřejmě se jedná o subjektivní pohled jednoho člověka, a pokud nemáte rádi spoilery, článek ani neotvírejte...;)Nejnovější kousek z dílny Depeche Mode je revoluční. Mohl by být politickým manifestem.

(....)

V atmosféře napětí a nejistoty se kapela chystá vydat album náhle a bez varování. Ve vlně fanouškovských spekulací je jen jedno jisté - album je hotové, a několik šťastlivců ze Sony Music už ví, co na něm je. Po příslibu utajení, podepsaném vlastní krví, a zamčení všech záznamových zařízení do sejfu vydavatelství, jsme měli i my možnost si jej poslechnout.

Nový singl Depeche Mode je návratem ke kořenům, ale ve fantastickém moderním hávu. Vysoce nakažlivé a chytlavé. Má v sobě smyslnost Enjoy The Silence, a tempo o něco pomalejší než I Feel You. Ne nadarmo nese název "Revolution". Text písně je opravdu aktuální, a snadno v něm najdeme souvislost se současnou politickou situací ve světě. Nedá se říci, jestli je více elektronický, či více kytarový, ale jedno je jisté: je to něco naprosto odlišného, než Heaven....

Více zatím nemůžeme prozradit...
-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků