Martin & Vince - singl v únoru 2012?


Do Prahy se nezadržitelně blíží syntezátorové duo Erasure, a na internetu už můžeme narazit na řadu promo rozhovorů. Vince Clarka se samozřejmě žurnalisté často neopomenou zeptat na jeho vztah k Depeche Mode. Tím nepřímo z Vince dostali zajímavou informaci o jeho chystaném projektu s Martinem Gorem...
Před vznikem Erasure jste opustil skupiny Depeche Mode a Yazoo. Nelitoval jste toho nikdy?

Nikdy. S Andym jsme spolu přes dvacet pět let, jsme dobří přátelé a s kapelou se nám daří. Nemám žádné výčitky.

Registrujete, co dnes dělají bývalí spoluhráči z Depeche Mode? Slyšel jste třeba jejich poslední album Sounds of Universe?

Ano, jejich poslední deska mi přijde velmi dobrá. A letos jsme dělali s Martinem Gorem na společné desce, která je hodně hard core techno.

A kdy by tenhle projekt měl vyjít?

První track by měl být zveřejněný v únoru následujícího roku...Čerpáno z článků :

Erasure: Synthpop teď děláme i ve srubu (aktualne.cz)
Vince Clarke: Odchod z Depeche Mode si nevyčítám (novinky.cz)Připomeňme jen, že Vince již v lednu tohoto roku na svém Facebook profilu nadšeně avizoval tuto spolupráci, když napsal že : „dostal od MG skvělý track "Aftermaths“, a později dodával, že „pracuje na dalším tracku od MG s názvem "Lowly“.

V rozhovoru pro ruský fanklub Erasure se rozpovídal ještě více :

Vince, ty teď prý nahráváš něco s bývalým kolegou z Depeche Mode, Martinem Gorem. Řekni nám o tom víc.

No, jednu dobu jsem se začal hodně zajímat o techno. Zkusil jsem udělat pár tracků, a řekl jsem si, že by bylo fajn kdybych na tom ještě s někým spolupracoval. Věděl jsem o Martinovi že by mohl být dobrý adept. Už s podobným materiálem pracoval. No tak jsem mu poslal maila : "Nechceš se mnou udělat nějakou nahrávku?" A on na to "OK". Takže jsem mu poslal píseň, nějaké zvuky a nápady a on mi zase poslal něco zpět, a tak to pokračovalo dál, až z toho vzniklo pár těhle tracků...


-sin-
    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


MIREK STINKA :

20. prosince 2011, 01:08     

SKUPINA DEPECHE MODE JE MOC DOBRA MUZIKA A JA JE MOC POUSTIM JAK NA DVD CD . MAM JE MOC RAD . JSOU POROME BUCH .SEM JEJICH FANOUSEK VELIKY. BYL SEM NA KAZDEM KONCERTU . VSUDE. MOC JE MAM RAD . AT JIM TO VIDRZI DO DALSICH LET . AT MAJI KUCI CO POSLOUCHAT .MOC DEKUJEME A PREEJEM JIM HEZKE SVATKY VANOCNI .S POZRDAVEM MIRA STINKA . DEPESAK ..


dfiagonala :

16. srpna 2014, 09:34     

ZPEVAK MA TAKOVE OBROVSKE CHARISMA- KTERYM BY UHRANUL I CHLAPA! ! DM jsou jedin necni!!!!!'!!!

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků