Martin o podpoře organizace ShelterBox


Martin s Kerrilee byli navštívit a podpořit charitativní organizaci ShelterBox, která zajišťuje první pomoc a přístřeší lidem, kteří se náhle (v důsledku přírodních katastrof či války) ocitli bez přístřeší. Martin si s nimi o tom krátce popovídal...
Martine, ovlivnila tvoje práce i to, že jsi začal chtít něco změnit, co se týče globálních témat?

Martin: Mám velké štěstí v tom, že mi bylo umožněno mít dlouhou kariéru v tom, co miluju. Během téhle dlouhé kariéry jsem cestoval po celém světě, a byl jsem svědkem mnoha nerovností. I díky tomu se pokouším pomáhat, kde to jde.

Je pro tebe důležité využít svou popularitu, pro zvýšení povědomí o humanitárních záležitostech?

Domnívám se, že pokud člověk má tu příležitost zvýšit povědomí o dobrých věcech, měl by jí využít. Ale současně je třeba být opatrný, aby člověk tou dobročinností "neunavoval" - neustálým bombardováním svého publika výzvami. Existuje tolik dobrých charitativních organizací které dělají zasloužilou práci, ale musíte pečlivě vybírat, kterou budete podporovat, aby lidi neztratili zájem, a aby váš vliv, který máte, nebyl ztracen.

Čím tě zaujala organizace ShelterBox?

Byl jsem se podívat osobně do sídla ShelterBox, kde jsem viděl jejich sestavené stany, s boxy plnými nezbytností, které jsou životně důležité v katastrofických situacích. Taky jsem si chvíli Skypoval se členem jejich týmu, který se mnou ochotně komunikoval. Služba kterou ShelterBox poskytuje, a míra nasazení členů jejich týmu je neuvěřitelná! Při současné masivní uprchlické krizi, a při rostoucím počtu přírodních katastrof, svět potřebuje organizace, jako je ShelterBox.


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků