Martin Gore si (opět) zazpívá s The Mission


Wayne Hussey, frontman gothic-rockových The Mission chystá oprášit starý hit "Tower of Strength", a to se zajímavými hosty, kde nechybí i člen Depeche Mode..."Chci v této znepokojivé době něčím přispět a jediné, čím skutečně přispět mohu, je hudba", prohlašuje Wayne na svém facebookovém profilu, a prozrazuje, že pro nahrání nové verze "Tower of Strength 2020" se mu podařilo sehnat následující parťáky :

Za bicími bude sedět Budgie (The Banshees, The Slits), basu obstará Andy Rourke (The Smiths), o kytarové party se podělí Robin Finck (Nine Inch Nails) a Michael Ciravolo (Beauty in Chaos), stejně jako Richard Fortus (Guns n' Roses), který navíc obslouží housle a violoncello. A jistými vokalisty jsou prozatím Midge Ure, Gary Numan, Rachel Goswell (Slowdive), Steven Clarke (The Soft Cavalry), MARTIN GORE (Depeche Mode) a Miles Hunt.

"Pořád ještě čekám na několik dalších potvrzení", říká Hussey. Pracovní název projektu je prozatím 'International Mission'. Celý výtěžek z prodeje skladby bude věnován na pomoc proti Covid 19. Všichni zúčastnění hudebníci mají právo nominovat organizaci, které bude část příspěvku určen.

Martin Gore a Wayne Hussey jsou dlouholetí přátelé. Oba spolu "pařili" už v roce 1991, kdy slavili Martin a Fletch své třicátiny (mají je kousek od sebe). Zpestřením party bylo "vystoupení" šestičlenného seskupení hrajícího sedmdesátkový glam-rock, které nazvali "The Sexist Boys". Zazněly skladby jako "Hello Hello - I'm Back Again" (Gary Glitter), "Dancing Queen" (Abba) či "20th Century Boy" (T-Rex). Zpěvu se zhostil právě Wayne Hussey z The Mission. Z večírku se dochovaly tyto fotky :Před třemi lety také Martin přispěl vokálem na píseň The Mission - Only You & You Alone. Proto si asi lze představit, že ho Wayne nemusel dlouho přemlouvat.

Kapela The Mission měla vystoupit na dvojkoncertu v pražském Futuru, ale kvůli korona situaci si jejich koncerty budeme moci vychutnat až 27. a 28.3. příštího roku.
-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků