Live streaming Depeche Mode na festivalechDepeche Mode právě čekají dvě vystoupení na festivalech. Při minulých turné bylo dobrým zvykem, že některé festivaly poskytovaly profesionálně natáčený live stream. I letos se nejspíše dočkáme...
AKTUALIZACE:

Společnost RTP potvrzuje online přenos koncertu Depeche Mode na festivalu NOS Alive. Na této webové stránce se večer objeví internetový stream. Podle rozpisu na stránkách festivalu Depeche Mode začínají hrát ve 22:15 lisabonského času, což by mělo odpovídat 23:15 našeho času. Ale pro jistotu koukněte dříve ;).

Co se týká festivalu BBK Live v Bilbau, nejsou zatím o live streamu žádné informace. Pokud je plánovaný stream, pak se pravděpodobně objeví na kanálu španělské televize EITB, která má na webu pro tento festival vyhrazenou celou sekci.U druhého festivalu NOS Alive v Portugalsku, kde vystoupí Depeche Mode 8.7. je však situace podstatně nadějnější.

Hlavním sponzorem NOS Alive je místní poskytovatel kabelových televizí, a tak je tu velká šance že festival bude přenášený živě, buďto prostřednictvím kabelové televize, nebo i přes internetový stream.

Na youtube kanále festivalu se objevilo krátké video, představující společnost RTP, která bude zajišťovat natáčení a streaming dění na festivalu.
-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


sin :

7. července 2017, 10:06     

4 minutový sestřih televize EITB z vystoupení DM v Bilbau. Bohužel ne celé písně, jen ukázky Going Backwards, Barrel Of A Gun, A Pain That Im Used To. Tak nezbývá než se těšit zítra na NOS Alive.:)Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků