Live in Berlin v českých kinech


U příležitosti blížícího se koncertu Depeche Mode v Praze proběhne 4.května českých kinech promítání živáku Live in Berlin. Jedná se o akci "Jeden večer - sto kin v ČR".

Souhrnné info o všech promítáních najdete na webu: depechemodevkinech.cz
Tisková zpráva :

Společnost ATLANTIS si dovoluje oznámit, že dne 4.5.2017 uvede do českých kin unikátní záznam koncertu kultovní kapely DEPECHE MODE. Záznam koncertu z posledního turné DM bude uveden v rámci projektu JEDEN VEČER STO KIN V ČR.

Předprodej vstupenek do jednotlivých kin bude zahájen v úterý 18.4. Další detaily uvedení, seznam kin a podklady pro media najdete na našem webu depechemodevkinech.cz.

Záznam koncertu jednoho z nejúspěšnějších turné odehraného pro 2,5 milionu fanoušků ve 32 zemích světa, zvěčněné tím nejžádanějším režisérem Antonem Corbijnem.

"Pouhých dvacet minut po začátku, když se rozezněly mohutné akordy Black Celebration, Dave Gahan roztrhal svoji potem nasáklou vestu a ukázal své potetované tělo. Při glam-rockové "hymně" Personal Jesus se točí jako derviš a pózuje jak Mesiáš. Ale do Mesiáše, má skutečný Dave daleko." Stephen Dalton Hollywood reporter

S jejich temnou, perverzní a sexem nabitou hudbou, s více než 100 miliony prodaných desek, zůstávají Depeche Mode pravděpodobně největší kultovní kapelou na světě a zárukou vyprodaných kinosálů.
-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků