Lahůdka pro sběratele : Watching The Angel


Sdružení fanoušků Black Swarm přišlo na svých stránkách s ojedinělým projektem : vytvořili kolekci pěti DVD s názvem Watching The Angel. Tato kolekce obsahuje televizní reportáže a rozhovory z většiny koncertů Touring The Angel.
Tato kolekce je bootlegem – není tedy na prodej za peníze, ale šíří se formou „výměnného obchodu“ mezi sběrateli (tzv. trade). Tracklist všech pěti DVD a také informace o autorech najdete na stránkách www.black-swarm.net. Zde také můžete kontaktovat uživatele na mailu luclucky169 (at) hotmail.com , a pokusit se kolekci získat.


Autoři Watching The Angel prosí všechny fans, aby tuto kolekci mezi sebou volně nerozšiřovali alespoń do 1.března 2007.


Důvod je určitě jasný – Watching The Angel byla vytvořena (byl to celý rok práce) proto, aby za ní mohli vyměnit jiné vzácné materiály, a rozšířit si tak svou sbírku. Proto jí alespon dva měsíce chtějí udržet také „vzácnou“.


Věříme že tento požadavek nebude pro vás zas tak náročný, a v rámci jakési „sběratelské slušnosti“ ty dva měsíce vydržíte…:).

-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


halo :

6. ledna 2007, 23:04     

ja by som asi nemal co ponuknut mam len priemerne bootlegy ziadne rarity


sinus :

7. ledna 2007, 15:00     

Možná by se dalo uspět některými koncerty z Prahy ( 93, 98, 01 ,06 – různé verze…).


Ivan V. :

8. ledna 2007, 18:41     

Tihleti trade-aři mají takové věci, o kterých se ,,normálnímu" Depešákovi ani nesní. Ale kdyby někdo přišel např. s Prahou '88 (která na 99,9% neexistuje); tak po tom by šli asi všichni.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků