Konec roku bude v Severních Čechách černý


Chcete-li v prosinci zajít ještě trochu zařádit na Depeche Mode, doporučujeme vystoupení severočeských Revival Mode. Budou mít dva koncerty za sebou, v Chlumci u Ústí n.L. a v Mostě. V článku si tuhle kapelu trochu představíme…Revival Mode pochází z Ústí nad Labem a hraje v tříčlenné sestavě :

MICHAL POŠVIC : zpěv (ala David Gahan)
JAN SEIBT : syntezátory, samplery, doprovodný a sólový zpěv (ala Martin Gore)
SLÁVA POŠVIC : syntezátory, samplery a doprovodný zpěv.

Formace vznikla v roce 2000 a koncertuje po ČR – vesměs je jedná o koncerty v menších městech po celé republice (výjimku tvořily vystoupení na DM akcích v Ústeckém klubu DOMA). Měli jsme je možnost vidět i na loňské jarní Hvězdě. Přikládám úryvek z recenze na toto vystoupení :

…Musím říct že jsem je viděl už potřetí (naposled v Novém Boru v roce 2002), a pokaždé jsem u nich viděl něco nového, takže jsem byl zvědav co přichystají teď. Nezklamali! Hned napoprvé mě zaujaly funkční elektronické bicí ve tvaru „industriálních plechových desek“ či jak bych to nazval, do kterých mlátili tyčema oba klávesáci při každé volné chvilce, podobně jako Alan Wilder v dávných časech. Výkon zpěváka MICHALA POŠVICE byl celkem dobrý – myslím že Davida neurazil. Ale zcela ho zastínilo to co předvedl JAN SEIBT, když opustil na jeden song klávesy a vyšvihl hlasem Martina Goreho naprosto jedinečně píseň Home – nejen čistá podobnost hlasu originálu,ale i procítění bylo vyloženě Goreovské…Data koncertů :
21.12. – Chlumec u Ústí n. L. (Music Club)
22.12. – Most (klub Záchytka)

Do Mostu se chystá i výpravička fanoušků z pražského směru, takže kdo se bude chtít přidat, nechť hodí echo do místního diskusního fóra v sekci „Parties“…

Stránky kapely Revival Mode : http://dmrevi­val.com


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Šnek production :

18. prosince 2006, 15:19     

Hmmm, tak to bych toho Seibta chtěla vidět. Na Martina jsem dóóóst háklivá:-))) Bohužel, na těch svejch stránkách maj jen ukázky z negoreoskejch písniček.


hankaver  :

21. prosince 2006, 14:28     

..Jako obyvatelka a DMfanynka města Most výpravičku fanoušků z pražského směru mooc chválím a jsem ráda,že dojedete! Budu doufat,že se Vám tu bude líbit tak jako mě se líbí u Vás !! Tohle je moje poslední letošní akcička tak si ji hodlám užít a těší mě,že s lidma které mám moc ráda .. ;o)


sinus :

27. prosince 2006, 16:26     

bylo to výborné – fotky i videa najdete v diskusním fóru, v sekci Parties..:)


hankaver  :

6. ledna 2007, 03:25     

..jj super ..příště jdu zase ;o))

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků