Klip týdne: TV show Never Let Me Down Again


U příležitosti jubilejního pokračování naší Black Faith Party se v tomto seriálu zastavíme u 13 zajímavých videoklipů Depeche Mode. V tomto pokračování ještě zůstaneme u Never Let Me Down Again, a podíváme se na natáčení jednoho televizního vystoupení...
Televizní vystoupení

Never Let Me Down Again se stala rekordmanem v počtu televizních promo shows, které kapela s jedním songem objela. Jen v roce 1987 je známých 17 vystoupení, a v dalších letech jí kapela zařazovala také, jako jeden z nesmrtelných hitů Depeche Mode. Ať už to bylo třeba na MTV Music Awards v roce 2001, či v pořadu Jimmy Kimmel Live!, pod širým nebem na Holywood Boulevard v roce 2009. To nejlepší vystoupení se těžko vybírá. Ale můžeme vybrat jedno, které je velmi dobře zdokumentované.

Toto vystoupení kapela natáčela v roce 1987 pro lucemburskou RTL, a hudební pořad "Le Hit". Natáčení probíhalo v přírodní rezervaci "Het Zwin", v Belgii, a kapela hrála na pláži u moře, kde zrovna probíhal příliv, a tak museli poněkud spěchat. Pro místní média, i obyčené zvědavce to byla událost, což popisuje i reportáž z místního hudebního časopisu. Přikládáme k ní české popisky :RUŠNÉ NATÁČENÍ S DEPECHE MODE

(Thanks to DMMarco & dmtvarchives.com)

Další fotky pořízené toho dne :


Zde je krátký rozhovor s Davidem a Fletchem na břehu moře (české titulky) :


A zde je výsledek natáčení :


Never Let Me Down Again naživo

Pár zajímavostí ke koncertním verzím:


1988 - Píseň se stala jasnou hymnou Depeche Mode, s tradicí rozmávání celého stadionu, kterou započal Music For The Masses Tour Dave Gahan. Martin Gore později vzpomínal že: "Dave říká, že ani neví jak ho to napadlo - prostě začal mávat rukama ze strany na stranu, a celý stadion to po něm začal opakovat. Bylo to neskutečné, sledovali jsme to z pódia, a vypadalo to jako pole klasů ve větru..."

1990 - Při World Violation Tour zvolili zajímavé intro písně, převzaté ze Split Mixu. Tuto verzi použili jen při tomto turné. Poslechni zde

1993 - Od Devotional Tour se v písni natrvalo zabydlely živé bicí. Při této písni si Dave často půjčil od některého fanouška foťák, a vyfotil nadšený bouřící kotel pod sebou. Tento moment je zachycený i na koncertním DVD. A toto je fotka, která by měla být pořízena přímo Davidem na koncertě v Praze 1993 :1998 - Při vystoupení pro rádio KROQ zpíval Dave spolu s Billy Corganem (zpěvákem The Smashing Pumpkins) . Ten měl píseň již "natrénovánou", protože právě v roce 1998 vyšla tributová deska "For The Masses", kde jeho kapela přispěla předělávkou Never Let Me Down Again. Poslechni zdeA nakonec zde přidávám sestřih několika "mávaček", tak jak vypadaly v úvodní části Tour Of The Universe :
-sin-

Celý seriál: Klip Týdne


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Hershel :

4. prosince 2018, 06:26     

Hi!

Love the scrap content on the website! You know, websites build organic traffic from their blogs, and we feel that you could use a little help, since you are not blogging daily yet.

Writing takes a lot of time and energy, and we have just the team to come up with awesome writing you need.

You can have a brand new article to post on depeche.cz starting at $10 in as little as 5 business days!

Check out our work and reviews from past clients here:

Thanks for your time,

Cheers.
Hershel

Questions? Send a message to our support site or check out the FAQ.

You are receiving this email because the contact form at depeche.cz is open to the public.


Ouida :

6. prosince 2018, 07:03     

Hi!

Love the scrap content on the site! You know, businesses generate organic traffic from their blog, and we feel that you could use a little boost, since you are not blogging weekly yet.

Writing takes a lot of time and energy, and we have just the team to come up with great content you are looking for.

You can have a brand new article to post on your website starting at $10 in as little as 5 days!

Check out our work and reviews here:

Thank you for your time,

Regards.
Ouida

Questions? Send a message to our support site or check out the FAQ.

You are receiving this email because the contact form at depeche.cz is open to the public.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků