Kam na party : únor 2007


Říká se : únor bílý, pole sílí. Avšak my můžeme s klidem prohlásit, že únor bude zase tak trochu černý : chystají se na vás opět dvě depešácké akce : jedna v Jihlavě (9.2.) a druhá v Praze (24.2)…


Akce : Depeche Mode Party
Kdy : 9.2.
Kde : Jihlava, klub Falešná MorálkaUpoutávka na stránkách klubu www.falesnamo­ralka.cz hovoří : „Když ji miluješ, není co řešit“. Myslím že je to dostatečně výstižné motto. Snad vás nalákají i fotky z minulé jihlavské party na zmíněných stránkách – tyto dvě prostě nemají chybu :

   


Těší se na vás pořadatelé : Dáša Burianová a Libor Kousal.
Akce : Black Celebration Party
Kdy : 24.2.
Kde : Praha, klub BordóWeb Depeche CZ ve spolupráci s DM Restaurantem Black Angel pro vás připravili party věnovanou Depeche Mode, a také příbuzné synthy scéně. Klub Bordó, který je necelý kilometr od Václavského Náměstí, se v tento večer promění ve stylově nazdobenou depešáckou svatyni, a budeme se tímto (ale především muzikou) snažit, abyste se tu cítili jako doma :).


Pro prvních 100 návštěvníků máme přichystaný malý „DM“ dárek. K příležitosti této party vyjde také šesté číslo fanzinu „Revelator“, který u vstupu obdrží každý.


Těšíme se na vás :)
sinus & ffelina


-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


hankaver :

1. února 2007, 17:33     

eee tak Jihlava mi o5 nevyjde (a že mi to štve..zajímala by mě Liborova a Dášenky akce ;o)))) ..)

Ale do Bordo dorazím určitě (a už se mooc těším ) ;o))

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků