Hříchy mládí Depeche Mode - část 2.


V dnešním díle seriálu se podíváme do května roku 1985, kdy Depeche Mode (respektive Dave a Fletch) propagovali nově vydanou koncertní VHS se živákem z Hamburku. Jedná se o pořad First Post - a řeknu vám, nejsem si jistý jestli to byl pořad čistě hudební, nebo jestli šlo o obdobu naší Kouzelné Školky...:).


Tak to byl klip od Depeche Mode... A ted tu máme na vás spoustu otázek a také dáme s vámi jednu soutěž. Ale teď řekni mi co jsi dělal posledních pár měsíců?

Takže, právě jsme s vrátili z Japonska kde jsme koncertovali, a z Ameriky, kde jsme také odehráli úspěšné turné. A mimo jiné jsme dokončili nahrávání nového singlu, který teď vychází, a také koncertní VHS, jenž vychází také.

Jaké to bylo v Japonsku?

Dost neobvyklé. Místní lidé, v publiku, byli zvláštní - nevěděli jak mají reagovat, nikdo je to asi neučil nebo u nich není tolik kapel které takto působí. Nevím čím to bylo, ale vypadalo to dost divně, ten klid a ticho, když vystupujete. Možná se báli, že nás urazí... Mysleli asi že když na nás budou vřískat a křičet, a přidávat se k mávání a tleskání tak se nás dotknou a rozruší nás to, což je samozřejmě absolutní omyl.

Dobrá, a ted tu máme pro vás pár dotazů Tady máme jeden od Carol Johnson ta má pro vás otázek. Jedna z nich: “Kdybyste koncertovali na Měsíci, jaké tři věci byste si vzali s sebou?”

Myslím že bychom potřebovali pořádný aparát...Také bychom potřebovali světla a nástroje. Rádi bychom vzali ještě další věci, jako třeba oblečení a tak...ale můžeme jen tři!!

Dobrá, další otázka je od Sarah Burke ze Sheffieldu, a ta se ptá : “Jaké je Davidovo nejoblíbenější pití a zábava?”

Zábava? To bude nejspíš rybaření..

A pití?

Tak to fakt nevím, asi čaj.

A Jackie Nutty z Nottinghamu se ptá : “Proč nejste nikdy vyfocení na obalech vašich alb a singlů?”

To je proto, že fotky zůstávají pořád stejné, a my se tomu vždycky snažíme vyhýbat. Koukáš na svoje fotky před 10 lety kde vypadáš fakt hrozně, z dnešní perspektivy, a tak se stále snažíme vyhýbat takovým obrázkům a spíš se soustředíme na muziku, a pokoušíme se vystihnout takový obal který zachycuje náladu daného alba.

Fajn. Vy pro nás máte jednu soutěž řekněte nám o tom víc.

Ano, před Vánoci jsme nahrávali koncertní VHS které se jmenuje “The World We Live In Hamburg”, a zde je z ní klip. Rádi bychom věděli název písně a ze kterého je alba.

OK, takže identifikujte song a ze kterého je alba. Tady je....Takže pokud víte píseň i album, napište svou odpověď se jménem a bydlištěm, a pošlete na adresu : First Post, Granada TV, Manchester, M60 9EA, ale nejpozději do úterý, 7.května. První tři správné odpovědi dostanou VHS se záběry z natáčení nového alba v Hamburku. A teď pojďme na to video. Toto je premiéra v britské televizi.-sin-

Předchozí díly seriálu, i další videa můžete shlédnout na Youtube kanále Depeche CZ Videos    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


nick :

10. března 2008, 03:22     

nezdá se mi, že by říkal swimming, spíš fishing :-)


sinus :

10. března 2008, 07:35     

hmmm...to je fakt...takže asi rád rybaří (rybařil)...a pil pouze čaj ;)


spitfire :

10. března 2008, 09:06     

David a čaj, asi houbovej:-)


dangerous :

10. března 2008, 10:45     

Daveův koníček bylo rybaření odjakživa a i ještě dnes to zmiňuje v rozhovorech…


ffelina :

10. března 2008, 12:26     

prostě ho to táhne k vodě:)


nick :

10. března 2008, 14:15     

jako správného býka


pepa :

10. března 2008, 19:04     

To je fakt jak v kouzelné školce.Čekal jsem,že se tam každou chvilkou objeví František společně s Nesvadbou.A s tím čajem to bylo taky dobrý.


Denisa :

10. března 2008, 22:33     

Bože, to je ale hroznej fakan;-) Jak asi musí bejt nafoukanej, odmalička dělat rozhovory s takovejma hvězdama…už jenom jak se tváří a ta dikce…


ellag :

19. března 2008, 21:08     

Fishing a čaj :)


Tereza :

19. února 2009, 10:13     

Fletch na něj tak nedůvěřivě kouká asi si řikal co nám to sem přivedli za haranta :-)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků