Hra Strange Love se vrací


Bohužel jsem zaregistroval tuto informaci poněkud pozdě, ale přece jen : Divadelní hra Strange Love v podání Činoherního Studia Ústí nad Labem se vrací na prkna, která znamenají svět…Zatím jsou známé tři termíny…3.10. – Hradec Králové ( Klicperovo divadlo )
5.10. – Ústí nad Labem ( Činoherní studio )
7.11. – Ústí nad Labem ( Činoherní studio )související články :

Divadelní hra Strange Love
Strange Love – očima fanoušků
Hledá se Goro!


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


fan4dm :

2. října 2007, 12:34     

Sákryš, škoda, že je to takhle na poslední chvíli. Do Hradce není tak daleko a já bych to docela rád znovu viděl. ;o)


sinus :

2. října 2007, 12:35     

fan4dm : ty nemáš „Ludvíků“ dost v reálu? :))))


little girl :

2. října 2007, 13:22     

to to nemůžou dát v Praze?!


sinus :

2. října 2007, 13:36     

liitle_girl : che, no jo, čerstvá metropolistka a už machruje :)). V Praze už to dávali v květnu myslím…Ale třeba ještě přijedou ?


Halmik :

2. října 2007, 22:38     

no 7.11. to by šlo, asi si to dáme do třetice všeho dobrého


fan4dm :

2. října 2007, 23:27     

Sinus: Ale jo. To víš, že mám :o))) Akorát se snažím a snad jsem se již trochu naučil je brát takové jací jsou a moc se jimi nezabývat. Proč si zbytečně kazit náladu. Naopak, rád bych se díky Ludvíkovi zase po čase skvěle pobavil. ;o)

Heršvec, já se přehlídl. Myslel jsem že to je 7.10. Že bych tedy oprášil triko Nebozízek a udělal si ještě jeden výlet do Ústí? Vlastně neopráším, žádný nemám :o(((
Čímž se dostávám k dalšímu problému, palčivějšímu než Ludvíci. A to, že nám nějak mizí v propadlišti dějin projekt Nebozízek. Možná bychom jej mohli trochu oprášit. Nejenže statistika přístupů na www.nebozizek­.wz.cz je více než nelichotivá, ale o legendě se nějak přestává i mluvit a pomalu mizí z výsluní. To je pořád nějakej Wilder sem, Deplešmód tam, Gahan vocamcaď, Goráč pocamcaď….teď zase nějakej Fleč se prej chystá do Prague…..jak k tomu ti vrtáci na stará kolena přijdou???


sinus :

3. října 2007, 09:00     

fan4dm > máš naprostou pravdu spolu-fan-kolego, je fakt že spousta fanoušků Nebozízku odpadlo, ale my věrní, my zůstaneme že? A budeme dál pokládat potrubí! ;)


Goro :

10. října 2007, 12:33     

Přemýšlím o tom že bych vyrazil do třetice na Strangelove toho 7.11. ale nechce se mě ject samotnému tak kdyby někdo chtěl ject z Prahy a neměl s kým tak můžeme vyrazit.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků