Global Spirit Tour na podzim v kinech


Vypadá to že depešácká kola se po roce konečně začala roztáčet. Z několika zdrojů nezávisle na sobě se objevuje informace o promítání živáku z Global Spirit Tour na podzim 2019. Pojďme si to shrnout :
- 30.7.2019 : Na twitteru filmového žurnalisty José Norberto Flesche se objevil výčet hudebních živáků, na které se můžeme těšit v brazilských kinech UCI Cinemas, a mezi jinými uváděl termín "Depeche Mode : 13.11. a 17.11." Tuto informaci sdílel i samotný oficiální profil UCI Cinemas.

- 3.8.2019 : Stejnou informaci uvádí i jiný filmový žurnalista, Robert Senna. Tentokrát uvádí přímo i název turné : "Global Spirit Tour".

- 4.9.2019 : Na přímý dotaz fanouška na instagramu, kdy vyjde živák Depeche Mode, odpovídal Anton Corbijn : "Já vytvořil dílo, ale vydávání již není má záležitost. Ale slyšel jsem že by se mělo objevit ještě letos."

- 16.9.2019 Provozovatel španělského kina Palafox uvádí v chystaných novinkách film : "Depeche Mode Global Spirit Tour" na termín 21.11.2019- 17.9.2019 Další kina se přidávají, a Emagine Entertainment uvádí název filmu "Depeche Mode: Spirits in the Forest", (narážka na lesní amfiteátr Waldbuhne). Délka filmu je 95 minut. Popis uvádí, že se :"...se bude jednat nejen o záznam koncertu, ale zaměří se i na šest speciálních fanoušků kteří ten večer byli přítomni...".

Webová doména na film již je založená, a nezbývá než čekat, až se naplní obsahem....

spiritsintheforest.com


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


quillity :

18. září 2019, 01:00     

Ďakujem za info, snáď sa už ľady pohnú

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků