Fletch : Do studia půjdeme co nejdříve


Andy Fletcher ve svých rozhovorech v průběhu DJ tour doslova "přitvrzuje". Po nadějných slovech ohledně budoucnosti Depeche Mode už přemítá i o konkrétních časových obdobích. Vypadá to, že se možná už tento rok dočkáme potěšujících zpráv. V článku najdete video rozhovor pro rumunskou televizi UTV i s překladem...

Ahoj, já jsem Andy Fletcher z Depeche Mode, je rok 2011, a vy sledujete UTV!

Za místo tvého prvního vystoupení sis vybral rumunskou Bukurešť. Proč?

No, byl jsem hodně zklamaný, že jsme zde museli na posledním turné zrušit koncert. Chci to alespoň trochu napravit. Tehdy jsme neměli jinou možnost, protože Dave na nějakou dobu onemocněl. Teď už je ale v pořádku. Na příštím turné se tu určitě zastavíme.

Jak se cítíš na pódiu jako DJ?

V tuhle chvíli jsem trochu nervózní. Dával jsem dohromady sestavu písní, a teď to bude poprvé co je představím publiku. Znervózněl jsem při zvukové zkoušce, když jsem si to potichu přehrával, a říkal jsem si "Uf...Zatraceně!" :)

Co je tady odlišného od hraní s Depeche Mode?

Tak, s Depeche Mode jsme celý gang, s přáteli a tak. Jako DJ jsi docela sám, nemusíš koukat přes Daveovu, nebo Martinovu hlavu. Je to trochu jiná zábava. Je to fajn, protože mám víc čas na cestování, poznávání krajů..

Stýská se ti po starých synth-popových časech?

Ne, ne, já miluju synth-pop. Myslím, že to bylo nádherné hudební období, kapely měly pestrý zvuk, skládaly výborné popové songy.. Ale dneska večer se budu snažit mixovat moderní synth-pop.

Máš nějakou oblíbenou kapelu z moderního synth-popu?

Ne tak docela, spíš jen pár ojedinělých, třeba Hurts, myslím že jsou celkem dobří. Považují Black Celebration za nejlepší album vůbec, a je to i moje oblíbené album.

Co La Roux?

La Roux..? Jo, to zní dobře, mají silné melodie...Ano jsou dobří.

Jaká je teď atmosféra v Depeche Mode? Nějaké nové projekty?

V současné době Martin dělá na nějaké taneční věci s Vincem Clarkem vypadá to zajímavě. Mělo by to být hotové příští měsíc, a vyjde to asi do šesti týdnů. A potom, doufám že Martin začne skládat, a půjdeme do studia možná už v létě, prostě co nejdříve.

Vzkážeš něco našim divákům?

Ahoj, tady je Andy Fletcher z Depeche Mode. Omlouvám se že jsme u vás vynechali poslední koncert Depeche Mode. Vrátíme se brzy!-sin-

    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků