Depeche Mode vystupují v médiích


(05.09.2005)
Kolotoč kolem nového alba nabírá na obrátkách. Začátek září je ve znamení různých televizních a rádiových vystoupení Depeche Mode po Evropě…


Depeche Mode během natáčení proCD:UK 3.9.2005. Kliknutím zvětšíte náhled.3.září odehráli píseň Precious pro pořad britské televize CD : UK.Bohužel bez reálného zpěvu, a zcela na playback. Kapela představila rádiovou verzi, která působí nepatrně našlapanějším dojmem, než klasická verze Precious. David vyzařoval velmi seriózním a uvolněným dojmem (už jen jeho oblečení – viz foto – nepřipomíná vám to nápadně rok 1998?). Během natáčení měl úsměv na rtech, snad jen na okamžik přerušený několika fanoušky, kteří byli možná až příliš dotěrní. Martin hrál klasicky na kytaru, a Fletch , dle vyjádření jednoho přihlížejícího fanouška „náhodně mačkal knoflíky na klávesách a několikrát za večer se podrbal na nose“. Skladba Precious zazněla pro potřeby natáčení celkem třikrát.

5.září vystoupil David Gahan na stanici BBC Radio 2 jako host Stuart Maconie Show. Hovořilo se jak o minulých dobách (například i o Danielu Millerovi) , tak i o plánech na budoucnost.David potvrdil start americké části turné v říjnu, a projevil velké překvapení a potěšení nad velkým množstvím prodaných lístků.Také se zmínil o své velké chuti do psaní písní – před začátkem natáčení měl prý v „šuplíku“ okolo dvaceti nápadů. Takže bychom se pravděpodobně mohli dočkat toho, že na B stranách příštích singlů se můžou objevit další jeho písně.Prozradil, že pracovní název alba Playing The Angel byl „Pain and Suffering In Various Tempos“ (bolest a utrpení v různých tempech). To už ostatně před časem zmínil i Martin Gore.Zajímavý byl komentář k úniku videoklipu Precious – "Je to jako když někdo vezme něco z mé kapsy. Kdybyste takového člověka ho dostali do rukou, chtěli byste to zpátky. V tomto případě je to jako by někdo ukradl nedodělaný obraz z galerie – střípky z mozaiky.

8.září chystá kapela vystoupení v legendárních Top Of The Pops.Tento pořad má pro Depeche Mode nádech určité nostalgie – vždyť právě v Top Of The Pops bylo jejich historicky první televizní vystoupení. Tenkrát se psal 16.červenec 1981 – a parta 18 či 19 letých mladíčků den před tím nemohla ani usnout, Martin Gore : "Moc si z toho vystoupení tenkrát nepamatuju. Mám pocit že jsem klopil oči a modlil se, aby to co nejdříve skončilo, a aby nebylo poznat, že se hrozně třesu! "Dnes, po 24 letech to bude určitě úplně o něčem jiném…Natáčení proběhne v Kolíně před cca 150ti fanoušky. Má v plánu představit jak Precious, tak i další singl, který bude následovat. Pořad bude vysílán na německé stanici RTL 1.10. v 17:45.


Překlad : -sin- © Depeche CZ


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků