Depeche Mode víkend na VH1


Hudební kanál VH1 tak trochu převzal otěže po MTV, v tom smyslu, že je především o hudebních videoklipech. Tento víkend (19.4. –20.4.) věnuje kapele Depeche Mode. Takže potěšení pro ty z vás, kteří rádi vídáte naši partu na televizní obrazovce. Upoutávka na VH1.


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


soulonfire :

14. dubna 2008, 06:29     

díky za zprávu, VH1 chytáme teprve chvilku, tak se moc těším :)


sinus :

14. dubna 2008, 10:44     

Tady je program VH1 : http://tv.sms­.cz/index.php?…

DM blok je vždy od 13:00–16:00


Alizza :

14. dubna 2008, 18:12     

Jooj jaka skoda ze my doma nemame VH1 :(


sinus :

14. dubna 2008, 22:42     

Ale zas útěcha, že stejně určitě všechny klipy máš, a můžeš si je pustit kdy chceš :)).


Nikki.130 :

15. dubna 2008, 00:38     

No nevím.DVD mám,ale stejně to nechi rozhodně propásnout.VH1 naštěstí máme na rozdíl od MTV.Před chvílí sem zrovna viděla reklamu. :)) Samozřejmě s písničkou ETS-„stará“ dobrá a hlavně osvěčená klasika. ;o)


sinus :

15. dubna 2008, 13:21     

Hmm..až budou dávat v bedně Enjoy na World Trade Center, tak to bude teprve pro mě pořádný DM Víkend :)))


Alizza :

15. dubna 2008, 17:40     

sinus: No ale ked to clovek vidi v telke (alebo pocuje v radiu), tak je to take „ine“, taky zvlastnejsi pocit. No ale teda som odkazana na pocitac, ale zase je pravda, ze si ich mozem pustit kedykolvek :)


sinus :

15. dubna 2008, 18:41     

Tak nemůžu popřít, že kdykoliv slyším DM v rádiu, nebo vidím v televizi, cítím se potěšeně a „hrdě“ (i když nevím na co) :)))


Nikki.130 :

15. dubna 2008, 18:42     

Alizza : Přesně.Skoro bych řekla,že když si to človek pouští třeba na youtube,tak to tolik nevnimá jako když je „náhodou“ zahrajou v televizi.Je to prostě opravdu „jiné“. ;)


ANTIDEPEŠ.DEPEŠ VETEŠ. :

17. dubna 2008, 21:17     

Na VH1 je Depeš a Vy máte s toho druhé vánoce.Stejně jste zkurvení zdeplešáci. Dnes chodí v černém už jen důchodci,Vy kurvy černé.Depeš veteš je už hodně dávno mrtvá kapela,jsou to mrtvoly.A Vy taky chcípáte,po jednom,držíte smutek tak proto chodíte v černém.Jste chudáci.


Nikki.130 :

17. dubna 2008, 21:53     

Spíš bych řekla,že ty jsi velký chudák,když neumíš nic jiného,než se cpát do fanklubů a nadávat.Měl by ses nad sebou zamyslet.


sinus :

18. dubna 2008, 00:31     

prosím tě, maro f. , můžeš mi vysvětlit proč se na tyto stránky už delší dobu připojuješ asi pod deseti nickama a vyloženě prudíš? Vyprdni se na to, když jsou všichni ostatní tady pro tebe póvl, tak sem prostě nechod ne? Nebo si jen čti co tě zajímá, a na lidi se vykašli. To je taky jednoduché řešení.


mara f. :

19. dubna 2008, 20:46     

To Sinus:Snad si nemyslíš že jsem tady napsal ten brutální komentář a že se tady podepisuji pokaždé jinak??Podle toho co jsi tady napsal to tak chápu,ale nevím jak jsi na to přišel,že je tohle všechno psáno z jedné bedny,ale asi jsi počítačový mág.Já nemám doma počítač mě stačí si zajít max.2× týdně na net do internet.baru.Takže nevím kdo si sedá po mě a dává mi to tady pěkně sežrat.Ale v jednom máš pravdu.Mám si jen číst to,co mě zajímá.A já tady musím psát jen to co se líbí ostatním.O DM a o fanoušcích tady musím psát v superlativech nedej Bůh napsat sebemenší kritiku,hlavně na fanoušky.Takže vítej v klubu fanoušků, kteří se upnuli jen na to jedno(DM)a tím pádem jim něco v životě chybí.Viz komentář Denisa.To je jen rockerka,co má doma x CD a tam někde v rožku se jí krčí možná poslední album DM.Doufám že jsi napsal i jí,za to,že i tobě něco v životě chybí.


sinus :

21. dubna 2008, 10:32     

Já říkám jen fakta která vidím ve výpisu komentářů v administrátorském panelu – z IP adresy 77.48.3.165 sem píší uživatelé : mara f.
ANTIDEPEŠ.DEPEŠ VETEŠ., Tatínek-depešák, DMarek, „.“…atd…. Pokud tu dobře sleduju historii, nikdo ti tu nic nedělá, nikdo ti neubližuje – jediný kdo má problém a kdo začíná s útokama na druhé, jsi očividně ty. No ale jestli ti to dělá dobře a potřebuješ to k životu, tak si teda posluž…Ale zkus to jinde, ne tady.


Revelator :

25. dubna 2008, 15:20     

to
ANTIDEPEŠ.DEPEŠ VETEŠ:
Neznalec,jako ty,nás urazit nemůže-zřejmě nerozumíš dobré muzice,když dokážeš napsat něco tak ohavného.Nikdo neříká,abys nevyjádřil svůj názor,sto lidí-sto názorů,tak to prostě chodí.Ale nejsi zde ani nikde jinde oprávněn k tomu,abys tu někoho slovně poškozoval,napadal atd.Jestli ti k životu něco schází,hledej to jinde,než na výborném webu DM.Toť vše…


fan4dm :

2. května 2008, 00:35     

:o))))
Koukám, že tyhle stránky a forum přitahují stále víc schizofrenických magorů, kterým nevím z jakého důvodu dělá dobře prudit ostatní lidi co si sem chodí normálně popovídat. :o))
Ti chytřejsí se alespoň schovají za nějaký anonymizér (i když jim to je taky houby platné, stejně jsou už profláklí) a nepíšou tady takový výkřiky typu „….snad si nemyslíš…..“ když mají máslo na hlavě :o))
Vykašlete se na ně. Vždyť ti chudáci za ty reakce vůbec nestojí. To je to jediné co chtějí. Aby se s nima alespoň takhle někdo bavil (když jsou jinak tak zavření ve své tuposti a omezenosti) a mohli si alespoň honit šašky při podobných hádanicích, které vyvolávají.


Revelator :

3. května 2008, 16:53     

svatá pravda…

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků