Depeche Mode ve studiu již příští rok? (Aktualizace 1.8.)


Německý depešácký web přichází se zajímavou informací, které se snad ani nechce věřit. Snad ukáže čas, že je to pravda. Zpráva zní : Kapela Depeche Mode se chystá v únoru do studia, kde mají začít s přípravami nového alba. To je důvod, proč David Gahan bude mít ke své druhé sólovce Hourglass jen krátké turné. Více strohé info prozatím neobsahuje.Další informace přinesl i web Home, ale v podstatě také nic nového. Píší :

- Není jisté jestli David vůbec vyrazí na solové turné, možná bude čas věnovat raději kapele.

- Martin má už napsaný nějaký materiál, a s nejvyšší pravděpodobností nějaký materiál vzejde i z nynější spolupráce Davida Gahana a Christiana EigneraAKTUALIZACE 27.7. :


Samozřejmě že o to začali debatovat i fanoušci na diskusním fóru oficiálního webu kapely. A co na to webmaster Brat?

1) Předpokládaný zdroj této informace je nejspíš Fletch - on vždy pevně doufá v budoucnost společných projektů Depeche Mode. Někdy ale uvádí tyto informace příliš brzy. Věci se můžou měnit, a často se stalo, že něco řekl fanouškům a ono se to nakonec nestalo. To není nic proti Fletchovi (zdravím, šéfe). někdy je až příliš dychtivý.

2) Nikdo oficiálně neřekl, že Dave vyjede na sólové turné.
AKTUALIZACE 1.8. :


Andy Fletecher si opět pouští pusu na špacír. Na diskusi depmod.com se objevil příspěvek, že toto údajně sdělil před několika dny fanouškům na jednom ze svých DJ vystoupení :


- Slyšel jsem 9 písní, a všechny se mi moc líbí. Je tam 7 zpívaných a 2 instrumentálky. Je to něco o dost rozdílného než PTA nebo Exciter.

- Martin Gore přestal s pitím alkoholu (dokonce i pivo!).

- David ještě neví jistě zda vyrazí na sólové turné, ale pokud ano, tak se nahrávání alba DM posune na pozdější dobu. Zatím je pravděpodobné datum březen 2008"-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


trevor20 :

16. července 2007, 09:43     

to by byla bomba! ale zas na druhou stranu,oni maj vždy 4 letej cyklus,tak nevim,nevim….


sinus :

16. července 2007, 09:55     

pro Trevora :

ale ono to úplně sedí…Pokud vyjde nové album v roce 2009, Dodrží přesně svůj čtyřletý cyklus : 1993 – 1997 – 2001 – 2005 – 2009. Prostě to nějak všechno rychle uteklo, a blíží se(velmi pomaličku) nová sezóna. :)


Larrysbride :

16. července 2007, 10:18     

unor – to je presne za pul roku, do ty doby zestarnu, vdam se a budu mit kopu harantu a nejaka anglicka grupa ma uz nebude zaujmat :o((( prelozeno – rok 2009 je pro me daleko… tak snad se ten David v tom Praglu na solovce zastavi…


Somebody.loving :

16. července 2007, 10:55     

Ze bych to tak hrotila???:D! Je super,ze uz se zase spoji dohromady a chteji neco zase spolu vytvorit.Doufam,ze to bude zase neco dobryho a rada bych,aby to bylo zase neco lepsiho a jineho…:)
Jinak, vy tady mate snad nejake cyklusy???uz existuje i skupinovy??:D Delate si srandu.Kazda skupina dela a vytvari album jen podle svych potreb a ne podle nejakych cyklusu…Ze to pred tim tak vychazelo, nemusi to byt i tedka:P…A dou­fam,ze bude zase nejaky turne a konecne je nazivo uvidim:)


sinus :

16. července 2007, 11:00     

Doporučuji si na to trpělivě počkat dámy, uvidíte že ty dva roky čekání budou stát za to. Aspon si vás Dave prověří, jestli mu zůstanete věrné, nebo jestli jste jen povětrné holky:).

Jen doufám že to celé nebude nějaká kachna….:(


sinus :

16. července 2007, 16:02     

Tak info potvrzuje i web Home. V podstatě nic dalšího se tam neobjevuje, jen že :

  • není jisté jestli David vůbec vyrazí na solové turné, možná bude čas věnovat raději kapele
  • Martin má už napsaný nějaký materiál, a s nejvyšší pravděpodobností nějaký materiál vzejde i z nynější spolupráce Davida Gahana a Christiana Eignera


TomCZ :

16. července 2007, 16:47     

Tak to jsem zvědav


Ivan V. :

16. července 2007, 20:01     

Je to skqělá zpráva!!! Já se tak těším, že to není možný. Sotva stihnu pořádně naposlouchat Hourglass, bude tu nové album dM. :-)

  • to Somebody.loving: Jak jsi psala o těch „cyklech“, tak to funguje dnes jen u neznámých nebo amatérských skupin. Drtivá většina hvězd má s nahrávací společností podepsanou smlouvu, kde je přesně stanoveno kolik desek musí za dané období vydat (u DM je to 1 deska za rok u EMI). O svobodném vydávání se dalo mluvit za časů, kdy byli DM pouze pod křídly MUTE.


sinus :

16. července 2007, 20:13     

Aha, proto když nic nedělají, dokrmí ten rok alespon nějakou best ofkou…? Tk možná že mezi tím novým albem vyjde ještě Best Of vol.2..:)


Ivan V. :

16. července 2007, 20:14     

…oprava: 1 deska za 4 roky (1 deska za rok by byla ale fajn :-)) ).


Ivan V. :

16. července 2007, 20:21     

Ale zas mi to všechno nesežerte. :) Můžu se mýlit. Něco pravdy na tom vydávání ale je. Třeba Muk to má taky tak (opět z doslechu). Ty pauzy se vyplňují různými výběrovými kompilacemi, reedicemi atd. – sinus to vystihl dobře. Myslím, že Best Of vol.2 vydají až po nové desce. A mohli by také vytáhnout trumf ze všech největších – živák z The WV tour…


fan4dm :

16. července 2007, 21:12     

Nevím jakou mají DM smlouvu s EMI, ale myslím si, že jsou v tomhle mnohem svobodnější než jiné kapely a ty čtyři roky je takový cyklus DM už od SOFAD, jak napsal Sinus. Pamatuju se, jak se v 1993 v jednom rozhovoru nechal Goráč slyšet, že by chtěli v budoucnosti vydávat nové desky jednou za tři, čtyři roky. Až uzraje ten správný čas a budou mít dost materiálu. Myslím, že to není na škodu, lepší než kdyby chrlili každý druhý rok desku, která by byla šitá horkou jehlou. I tak si myslím, že už je pro ně dost těžké jít dál a neopakovat se a nevykrádat sami sebe. Pořád zní dobře a do jisté míry i „nově“, ale myslím, že už nebude možné nikdy v jejich tvorbě vysledovat takový posun a vývoj, jako to bylo s jejich alby v 80-tých letech, která poměrně logicky vyvrcholila Violatorem, který je podle mě to nejlepší co kdy DM stvořili a už jej podle mě nepřekonají. Povezou se částečnně na tom co už dokázali a ještě přidají pár skvělých alb, ale všechno jednou skončí a myslím si, že vydají tak ještě 2 nebo tři regulérní desky a zabalí to. Vlastník práv ještě vydá spoustu „Best Of“, případně se pokusí zpeněžit maximum dosud nevydaného materiálu, a tím to skončí. Jen doufám, že za pár let se nebudou DM prodávat ve výprodejích jako letité ležíky za 50,– Kč. Už je na nich trošku vidět únava a je cítit, že jsou vyčerpaní a také jednoduše „vydolovaní“, už není kde moc brát. A kdyby chtěli udělat tour z posledních 3 desek, tak dokupy nedají nic moc bombastického, což dříve naplatilo.
Jinak si spíš myslím, že mají DM s EMI smlouvu na určitý počet desek, ne na časový interval, ve kterém je vydají.


trevor20 :

16. července 2007, 23:32     

Když dokážou rolling stones koncertovat tak dlouho a sou uspěšny,tak proč ne DM??Sem každopádně zvedav,nejvíc fer by bylo,kdyby udělali směsku SOFADu a music for the masses ;)


sinus :

17. července 2007, 08:06     

No jo, ale taky se podívej jak vypadají…Keith Richards by byz několikáté výměny krve už byl dávno mrtvý..:) I když u DM je fakt, že už nežijí ten vysilující rockerský styl života, už jsou celkem v klídku.


Kikus :

17. července 2007, 22:00     

Podla mna je super ze David vidá nový album,urcite to bude pecka.Uz sa stráááášne teším!


dangerous :

18. července 2007, 09:08     

to sinus: Fletch to skutečně řekl italským fanouškům, ale původní zdroj by měl být „prý“ jiný…

Takže teď jde o to, aby to někdo řekl i Gahanovi a Goreovi, aby chlapci věděli v kterém studiu mají v únoru sedět :)))


sinus :

18. července 2007, 09:19     

No, není tam Alan, který by je tam nahnal, tak se o to pokouší Fletch :)


trevor20 :

18. července 2007, 11:15     

Nj ale jak všicki víme,Fletch má asi takovou autoritu,jako donutil v černych baronech že? :)
Snad ze zase najde nakej polskej fanoušek,co pustí do světa internetu potom nakou novinku,jako v případě precious z PTA :)


sinus :

18. července 2007, 23:55     

Ježiš ted mě napadla šílená věc…Co když to nové album bude Best Of Vol.2, a bude obsahovat jen zase jednu novou písen (jako byl Martyr). :-O


trevor20 :

19. července 2007, 03:59     

sinus:nestraš tywe:)))


sinus :

20. července 2007, 08:16     

http://musicser­ver.cz/…jiz-v-unoru/


dangerous :

20. července 2007, 10:21     

to sinus: jo s tím Best vol2 se to rozebíralo už na HOME, ale to je zřejmě nesmysl…uvědom me si, že DM už nejsou nejmladší a tak něják se teď budou snažit chytit druhou mízu (o tom vlastně asi bude i Gahanova druhá solovka, že?:), padesátka se blíží… no a teď když jsou dva autoři Gore/Gahan(Eig­ner/Phillpot)ma­jí přece jen snadněji dostupný materiál ke zpracování mělo by být vše rychlejší.. takže není na co čekat, čas běží..….


sinus :

20. července 2007, 10:30     

dangerous : ano, to je velmi rozumný názor, a já doufám že to tak bude :). Sice se asi nedočkáme fofru 1 deska ročně – ale – upřímně, mě by takové tempo snad ani nebavilo… Vždycky je dobré když je něco vzácného a člověk se na to může dlouho těšit. A taky velká část fanoušků už taky není nejmladší… Už to vidím : stařeček David o holi bude sedět na kraji pódia a notovat blues, vedle Martin na dřevěné židli s kytarou, a v sále posedávají a podupávají nohou šedesátiletí dědové a babičky s potomky…:)


little girl :

20. července 2007, 11:25     

sinus: jojo a sličné sestřičku budou flečovi ležícímu na lůžku sem tam zvedat ruku a každý návštěvník koncertu dostane zdrama kyslíkovou masku a měříč tlaku jako příslušenství :))


sinus :

20. července 2007, 11:43     

…a během koncertu bude přestávka, kde bude probíhat reklamní předvádění masážních deček, přípravků na klouby atd…:))


little girl :

20. července 2007, 11:57     

…a po koncertu příjde uklízecí četa, aby posbírala protézy a obaly od prášků, jojo
a místo předkapely budou na plátně promítat Doktora z hor :))
by mě zajímalo, jak vůbec budou vypadat projekce, nemůžou se pouštět do detailů, protože většina z obecenstva má zaručeně slabé brýle..


Strangelove :

23. července 2007, 14:12     

Jestli je to o novym albu pravda,tak by to bylo super ;))) jinak přeju Martymu k dnešním narozeninám vše nej,hlavně hodně štěstí,zdraví­,úspěchů,pevný nervy,ale hlavně ať mu vydrží co nejdéle jeho nádhernej hlas a skladatelské umění ;o)))


sinus :

1. srpna 2007, 14:06     

Martin bez alkoholu? Že by práce jeho nové přítelkyně ? :)


fan4dm :

1. srpna 2007, 21:42     

Viděl bych to spíš nějakej problém s játrama.


sinus :

2. srpna 2007, 09:07     

No, přece jen čtyřicítka na krku, a Martin není žádný Keith Richards…:)


Valezka :

2. srpna 2007, 09:59     

Každopádně je fajn, že přestal. Alespoň nám dýl vydrží. :)


dangerous :

2. srpna 2007, 10:19     

to sinus: jojo, navíc, za čtyři roky z něj bude padesátiletý chlap a už toho sakra něco vypil :)))

Jinak „Keef“ byl jedním se vzorů Davea během jeho rock ´n´rollového období :))


sinus :

2. srpna 2007, 10:36     

dangerous >>> naštěstí mu to vydrželo jen pár let, a ne po celý život..:) Přece jen, DM nikdy nebyli a nebudou ti „praví“ rockeři se vším všudy. A to je jenom dobře.


trevor20 :

2. srpna 2007, 10:56     

he,mě napadlo,je možny,že se stane stejná věc jako u PTA,kdy dave měl na albu napsany svoje songy,viz. suffer well.No prostě,že by fletch ve velky tajnosti psal song,kterej bude použit na novym albu jako hit number one??:) anebo zas bude jako obvykle až ten 3 vzadu a máchat rukama při koncertech?:)


dangerous :

2. srpna 2007, 11:48     

http://www.you­tube.com/watch?…

Dave ve studiu


sinus :

2. srpna 2007, 11:55     

wow! Tak zatím je to asi tak přetížené že mi to nejde přehrát..:(


trevor20 :

2. srpna 2007, 12:37     

chaaaa,tak dave showmana nezapře,viz.ty obličeje ke konci videa :)))


Valezka :

2. srpna 2007, 20:51     

Jo ksichtíky byly dost dobrý. Fakt jsem se nasmála. :D

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků