Depeche Mode v další PC hře


Téma Depeche Mode by mělo nějakým způsobem souviset s druhou verzí počítačové hry Left 4 Dead. Firma Valve, stojící za touto počítačovou hrou kontaktovala nahrávací společnost s nabídkou spolupráce. Již v reklamní kampani se objevuje plakát, kde jedna z postav má na sobě tričko Depeche Mode. Konkrétní podrobnosti nejsou zatím známy…Již v minulosti byly melodie Depeche Mode použity v počítačových hrách – například Suffer Well ve hře The Sims, či Personal Jesus ve hře GTA.info : hrej.cz

    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Helča :

29. července 2009, 23:31     

Přečetla jsem si v odkazu,co to je zač a musím říct,že je to hnus fialovej.Takovým způsobem zneuctívat a zneužívat legendu mi příjde nehorázné:-((((


sinus :

30. července 2009, 11:42     

Jestli se tam jedná o zombie, tak by se možná hodila Dead Of Night :)


Helča :

30. července 2009, 19:05     

Když se na to podíváš z jiného úhlu,tak v podstatě ten,kdo si tu hru obstará a DM třeba nezná,tak si pomyslí o nich asi něco krutě nelichotivého.Jsem toho názoru,že když už se dělají takovéto hry,měly by použít muziku k tomu „předurčenou“. Tvorba Depeche Mode,ať už může pro někoho znít jakkoliv se do tohoto zkrátka a dobže nehodí.
Dobře,jedná se svým způsobem o reklamní tah a byznys,ale aby tento tah nebyl víceméně krokem zpátky.


sinus :

31. července 2009, 08:51     

Helča : Možná máš pravdu… Ale zas tak černě bych to nebral, myslím že hráči těch her zas tolik neřeší co je k tomu za hudební doprovod…


uj :

1. srpna 2009, 14:02     

nebylo by špatný kdyby udělali special new song pro tuhle hru:D já bych do ní dal taky dead of night nebo dirt:D


fan4dm :

2. srpna 2009, 10:42     

Mně to je docela sympatický a připadá mi to vtipný. Myslím, že za tím není ani tak vypočítavost tvůrců hry. Tímhle prodejnost hry jistě nezvednou. Třeba je za tím spíš vyjádření úcty některého nebo některých z tvůrců a důkaz toho, jak „velkými“ (a bohužel tedy i mainstreamovými) se DM zejména za posledních 10 – 15 let stávají. Paradoxně v době kdy jsou podle mého názoru zřejmě za hudebním zenitem. Ale abych neodbíhal…..např. tričko se znakem RS (http://rollin­gstones.blog.cz/…lling-stones) má taky někdo na sobě (většinou nějaká bábovice) v kdejakým filmu (hlavně tedy asi v těch starších – v 80') a nemyslím si, že je to ve všech případech nějaká skrytá reklama nebo snaha o parazitování na značce RS.
Mimochodem, já bych si třeba GTA nekoupil proto, že je v něm jedna písnička od DM. Ale když jsem GTA hrál tak mě potěšilo, že jsem najednou „v rádiu“ slyšel Personal jesus. ;-))
Hudební doprovod ve hrách řeším, většinou vypínám ;-) :-)
A že se DM začínají objevovat a mluví se o nich v souvislosti i s takovými, ne přímo hudebními projekty, je podle mě proto, že to samotné DM baví. Že je to pro ně vítaná malá změna, něco nestereotypního. Podílet se nebo se objevit třeba v PC hře. Obzvlášť jestli se stále snaží jít s dobou a fascinují je nové technologie.
Hru L4D neznám, ale podle toho co jsem o ní četl by se do ní spíš hodila nějaká hudba od Alana. Kdoví jestli Alan vůbec někdy dostane nabídku třeba na filmovou hudbu. Třeba k dalšímu pokračování Resident Evil by se určitě hudba od Recoil hodila. :-))


deepspace101 :

2. srpna 2009, 23:22     

Jedna skladba od Recoilu se objevila ve hře Need for Speed Undercover. Shodou okolností ji mám teď půjčenou od bráchy a musím říct, že se tam kupodivu docela hodí.


uj :

3. srpna 2009, 17:58     

pro deepspace101:koukni http://nfs.scor­pions.cz/12/in­dex.php?… od recoilu jsou v undercover 3 skladby


deepspace101 :

4. srpna 2009, 19:29     

Celá je tam bohužel jenom instrumentální verze Want.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků