Depeche Mode u strýčka Jima (podruhé)


Před nedávnem jsme zde uveřejnili článek "Den s Depeche Mode v roce 1986", kde se kapela objevila v pořadu Jim I'll Fix It (Jim to zařídí), jehož účelem bylo plnit různá přání, která posílali diváci prostřednictvím dopisů. Depeche Mode se tohoto pořadu zúčastnili vícekrát...
Asi není divu - přání "setkat se s Depeche Mode" bylo v 80.letech pravděpodobně velmi časté. V knize Stripped jsem narazil na Alanův celkem podrobný popis vystoupení Depeche Mode ve zmíněné show v roce 1983, kdy zde představovali novou píseň Get The Balance Right (mimochodem, první track s účastí Alana jako oficiálního člena kapely). Náhodou jsem narazil na youtube i na krátké video z "předávání medaile". Bohužel, samotné vystoupení Get The Balance Right chybí. Pokud ho někdo někde vyhrabete, budeme rádi když se podělíte ;). Podle všeho je totiž na něm raritní to, že společně s kapelou hrála i jedna fanynka, které tak bylo splněno přání. Pořad byl vysílán 19.2. 1983.


Alan Wilder vzpomíná : Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s britskou institucí, kterou Jim'll Fix It je: jedná se o pořad který uvádí bývalý diskžokej Jimmy Savile, kterému píšou děcka svá nejtajnější příní - v našem případě : "Milý Jime, prosím zařiď, ať se můžu setkat se svou nejvíc nejoblíbenější popovou skupinou, Depeche Mode. Vždycky jsem je měla ráda, nejvíc toho Davea Gahana - je krásnej!"

No a sen téhle dívky se vyplnil tak, že s námi hrála jednu písničku. Z nějakých důvodů jsem byl vybrán já, abych jí předal cenu v podobě nějakých děsných malých kláves a veledůležitý odznak "Jim'll Fix It". Po té písničce mě Jim k sobě přivolal, a řekl svým nenapodobitelným stylem : "A téď, a téď, pane producenté, pané, máte nebo nemáte něco pro tuhle úžasnou dámu, která tady dneska hrála tak báječně?" No, a já jsem jí dal ten odznak a ona se tvářila trochu nasraně, že nedostala pusu od Davea ale ode mě...
(převzato z biografie Stripped)


-sin-Další zajímavá videa můžete shlédnout na Youtube kanále Depeche CZ Videos    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


DM-kosacka :

15. ledna 2011, 20:58     

To me fakt rozesmalo .. :-)


deepspace101 :

16. ledna 2011, 20:20     

Aha, od Davea dostala pusu jenom na tvář, to tedy muselo být zklamání. :-D


intelpetr :

16. ledna 2011, 20:24     

akorád, že ona dostala pusu i od Dejva i od Alana. Stripped se asi trochu mýli :)


sin :

16. ledna 2011, 20:30     

Spíš si Alan tu událost trochu zkreslil – není divu, zúčastnili se stovek podobných TV shows, a bůhví po jaké době na to vzpomínal.


Aleš G. :

25. srpna 2011, 13:56     

http://www.you­tube.com/watch?…


Aleš G. :

25. srpna 2011, 21:57     

Oprava… Link, který funguje na FB… http://iklipz­.tv/…fix-it-1983/

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků