Depeche Mode razí na východ


Depeche Mode po svém skandinávském putování míří směrem na východ, do Ruska a Ukrajiny. Objeví se zde počtvrté - od jejich první návštěvy Moskvy v roce 1998, kdy se nemohli ani dostat do hotelu přes několikatisícový dav fanoušků. V Rusku má tato kapela už od 80.let fenomenální fan základnu. Místní média tuto událost samozřejmě nenechávají bez povšimnutí. V článku je malý výběr. Fotky, videa a reporty budou přibývat jako obvykle v Tour Zápisníku.Televizní reklama od sponzora Nokia : "DM v Rusku!".

...V ruském Petrohradě mají bohatou sněhovou nadílku. Sněží prakticky neustále. V okolí komplexu, kde se bude odehrávat koncert Depeche Mode se pilně pracuje na odklízení sněhových závějí. Mluvčí areálu sděluje, že "sněhu je hodně, ale myslím že to zvládneme." Zároveň poznamenal, že všechny vstupenky na koncert byly vyprodány... (Regnum)


...Pokud čtenář nespadl z vesmíru, určitě ví kdo jsou Depeche Mode. Tato svého času hlavní zahraniční skupina v Sovětském Svazu. A také ví, že pánové Gahan, Gore a Fletcher právě přijíždějí. Pokud i nadále v klidu čtete tento text, pak to znamená, že už máte jistě dávno doma magnetem na lednici připevněnou vstupenku, a těšíte se na dnešní večer. To je bez nadsázky - počet fanoušků Depeche Mode v Rusku se nedá srovnávat s žádnými podobnými hvězdami, jako třeba Madonna, U2 či Metallica... (Forbes)


...Zeptejte se jakéhokoliv fanouška ze "staré školy", který začínal s Depeche Mode v bývalé SSSR, a odpoví vám, že to bylo na Silvestra mezi lety 1986/87, kdy se sem dostal úryvek pořadu Peter'Pop Show. Vystupovala tam podivná parta z okolí Londýna. Potemnělé melodie a hypnotický rytmus se nedal s ničím jiným zaměnit. Tehdy zpívali "A Question Of Time", a od té chvíle jakoby se protrhly všechny hráze. Bylo to jako depešácký virus šířící se ohromným Sovětským Svazem...(ukrajinské fan stránky)
-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků