Depeche Mode pátí na Dance Music Awards


Depeche Mode a taneční muzika? Možná ano, když vezmeme v úvahu že jsou velmi často remixovaní, a jejich singly obsahují v podstatě velmi taneční úpravy písní. A tak je možná logickým jevem, že v hlasování ankety „Dance Music Awards“ obsadili pátou příčku v kategorii Zahraniční Projekt. Výsledky celého hlasování : odkaz.
    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


fan4dm :

22. dubna 2008, 14:05     

To je skvělá zpráva.
Zřejmě se z DM ještě nestávají „dinosauři“ a jejich publikum možná i stárne pomaleji než si myslíme. Pořád oslovují mladé lidi a získávají si nové fans. A nemalou měrou se na tom jistě podílí i přízeň nejrůznějších DJ's nebo přínos remixérů, kteří tak skladby DM více přiblíží posluchačům a příznivcům taneční hudby, jenž by se třeba jinak ani k písním DM nedostali nebo je neposlouchali.


sinus :

22. dubna 2008, 14:07     

No, jak jsem psal na foru – na tomhle hlasování je zvláštní, že nebylo zmanipulované žádnými „hromadnými hlasovacími akcemi“ DM fanoušků – podle všecho to odhlasovali prostě „běžní“ posluchači taneční muziky. Takže DM asi jsou tak nějak „v kurzu“ ? :)))


sinus :

22. dubna 2008, 14:09     

…ale každopádně bych z toho nedělal vědu, ani z toho nic moc nevyvozoval – spíš to je taková perlička :)


radekDM :

23. dubna 2008, 17:43     

Několikrát jsem byly s Janou v nějakém tom tanečním klubu na Kladně a pokud hráli DM tak jedině remixované….fan4dm:sou­hlasím s tebou,že taneční verze DM se dostávaj do podvědomí mladých lidí.Sice bych je radši viděl v jiných kategorií,ale i tak je to super…


miss hydrology :

26. dubna 2008, 12:05     

ja osobne musim len suhlasit s radkomDM lebo cim dalej tym viac sa hraju viac a viac remixovane verzie DM. Nielen v Kladne, ale aj v Brne vo Favale a u nas v Žiline:)…a zneju fakt bozsky:)…priam fantasticky:)….ale co uz, mozeme len dufat, ze nabuduce uvidime Dm v inej kategorii, napr. najlpsia synthi skupina 80 tych rokov:D


sinus :

27. dubna 2008, 20:04     

Radek asi neměl na mysli DM party, ale běžnou taneční diskotéku…Tam když se objeví DM, tak téměř vždy nějaký tuc-tuc remix se singlu, aby to „zapadlo“ do produkce… Rozhodně na diskotéce jen tak neuslyšíš takové ty pěkné fan remixy typu Landscape Is Changing 2008 ;)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků