Depeche Mode budou mít svou londýnskou kytaru


Depeche Mode spolu s celou další řadou umělců přislíbili účast na originální charitativní akci, která bude probíhat v Londýně od června 2007, po dobu deseti týdnů. O co se konkrétně jedná…?


Výrobce kytar Gibson organizuje v Londýně ojedinělou charitativní akci „Gibson Guitartown London“. Jedná se o rozmístění ručně malovaných a vyráběných modelů kytar po celém Londýně – cosi jako u nás před časem byly „krávy po Praze“. Tyto kytary budou mít každá charakteristický design, který mají skutečné kytary různých hudebníků – a také budou daným hudebníkem podepsané.


Několik zajímavých kytar z předchozího ročníku akce


Po skončení „výstavy“ budou kytary vydraženy, a výtěžek z aukce bude věnovaný charitám The Princes Trust, Nordoff-Robbins Music Therapy, a Teenage Cancer Trust.


Hudebníci, kteří potvrdili účast :


Paul Weller, Slash, Ronnie Wood, Rod Stewart, Noel Gallagher, Mark Knopfler, Roxy Music, New Order, Bruce Dickinson, Brian May, Gary Moore, Gorillaz, Dirty Pretty Things, The Lost Prophets, James Dean Bradfield, Ocean Colour Scene, Graham Coxon, The Kooks, The Magic Numbers, Ozzy Osbourne, Paul Rodgers, Suggs, KT Tunstall, Razorlight, Hard-Fi, Corinne Bailey Rae, Depeche Mode, James Morrision, Motorhead, Sir Cliff Richard, James Blunt.


www.londongui­tartown.com

-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


jaja111 :

3. května 2007, 13:02     

No tak já osobně jsem na to velmi zvědavá, akorát(i když je to pro charitativní účely – krávy snad byly taky, myslím)si nejsem tak zcela jistá, že tam vydrží všechny ty kytary stát po celou dobu akce(pokud budou nehlídané)v po­řádku. Kord, kryž budou podepsané a ručně malované…nevím nevím. Rozhodně nápad je to vynikající a doufám, že pokud se(s malou častí osazenstva DM)dostanem na ty Erasure do Londýna, že shlídnem i toto.


sinus :

3. května 2007, 13:14     

Těžko říci… Je fakt že se ty modely umistují do hodně frekventovaných míst (obchodní centra, kulturní památky…), kde si to jen tak někdo nedovolí ničit… Ale známe tu anonymitu davu…Každý radši kouká že nevidí. Aspon teda v Praze.


Gahan.love.DM :

3. května 2007, 15:50     

Praha je opravdu něco uplně jiného než Londýn….mimochodem, minulý měsíc jsem byla v Berlíně a tam byli zase medvědi;o)


sinus :

3. května 2007, 16:16     

medvídky bych si nechal líbit, to muselo bejt roztomilý…Máš fotky? :)


Ivan V. :

3. května 2007, 17:05     

Ještě před pár lety bych se o kytary nebál být organizátorem akce/majitelem. Londýn není Praha nebo jiné české město, ale dneska se krade všude a všechno a je jedno, kde to je. Ale každopádně to bude velmi zajímavé a rád bych pak viděl fotky Martovy kytary.


Gahanka.....všakvyvítekdo......jj.... :

4. května 2007, 01:43     

for sinus: Bohužel když mě napadlo si nějakého vyfotit tak v okolí zrovna žádný nbyl, ale koupila sem si s něma pohled XD

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků