David Kraus a I Feel You


Pokud někdo z vás sleduje na České Televizi pořad „Uvolněte se prosím“, měli jste možnost v dnešním díle zhlédnout píseň I Feel You v podání Davida Krause mladšího. Celý pořad je rovněž možný kdykoliv shlédnout v archivu ČT na jejich webových stránkách. link na video    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Davela: :

6. ledna 2007, 10:33     

Včera jsem to náhodou viděl když jsem přepínal v telce programy.Docela to ušlo…


magi :

6. ledna 2007, 14:01     

jasneee,prave som prisiel z mesta a zapol telku a zrazu mi zacalo hrat nieco zname,tak to celkom potesilo )))


sinus :

6. ledna 2007, 15:47     

Hlasový výkon raději no comment ;), I Feel You je dost těžká písnička. Ale potěšilo mě, že si vybrali DM... V poslední době toho je dost - Ševčík zpíval v Superstar ETS, Petr Muk nosí trička DM snad i ve spaní, a nyní tohle... že by to teď bylo trochu v módě?


sinus :

6. ledna 2007, 16:49     

Ještě něco….připadalo mi to hrozně divné – když se hraje I Feel You živě,tak se k tomu prostě hodí bouřící publikum a pařící fanoušci… A tady byl hrozný kontrast – David Kraus prožívající hlasovou extázi a proti němu sedící banda přežvykujících diváků-komparzistů, kteří jen čekají, až se rozsvítí světýlko : „potlesk“. Děs běs, teda, fuj, musím si hned pustit Devotional, aby se mi udělalo lépe :)))))


kverula :

6. ledna 2007, 20:26     

Mně se to celkem líbilo. Nebo takhle: čekala jsem to horší.


Sláva :

6. ledna 2007, 23:12     

Myslím, že takhle ve stylu „zábav“ by se DM hrát neměli.Chybělo tam asi milion zvuků a nemělo to vůbec žádný náboj.Kraus tomu sice dal jiný nádech a podal to po svym…ale…nudilo mě to.


Ivan V. :

8. ledna 2007, 19:16     

Jj, taky jsem viděl. Musím říct, že se mi to docela líbilo. Podle mě si Kraus s kapelou na nic nehráli a podali IFY ve svém pojetí, což chválím. Jasně, že na originál nemají, ale potěšilo mě, že si v dnešní době dokáží zařadit do svého repertoáru hudebníci něco od DM, jako psal výše sinus (např. M.Manson, Scooter, Ramms+ein, Coldplay, Sandra,…). Něco jiného jsou ti ,,vykrádači sampelů" – např. Jamelia… Co se týče té atmosféry ve studiu, tak to je mi docela jedno. Když chci vidět a slyšet jásající diváky, tak si pustím koncert. A taky to není pořad typu Top Of The Pops, zaměřený na hudbu. No prostě – bylo to dobré.


Šnek production :

8. ledna 2007, 20:11     

No, mně to přišlo spíš k smíchu. I táta, kterej neni žádnej DM fanoušek, se nahlas rozesmál.
Metalový zkreslení a takový amatérský aranžmá, přišlo mi to jak středoškoláci řádící na hodině hudebky.


Miláček DK :

24. srpna 2007, 20:50     

Uvolněte se ,prosím.Nikdo není dokonalý.Snaha byla.Zazpíval to od srdce a dobře.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků