David Gahan v řecké TV


(článek z října 2008)

Ve vysílání řecké televize ANT1 se objevil krátký rozhovor s Davidem Gahanem...V článku najdete video s překladem. Mimochodem, v průběhu rozhovoru je slyšet část nοvé skladby "Wrong" ;)Dave : Chtěli jsme aby název turné něco prohlašoval, a také naznačoval název nového alba. Nazvat naše turné: "Turné po Vesmíru" je trochu arogantní, protože všichni ostatní jezdí turné "jen" po celém světě.... :)


Je to napínavé, když trávím čas ve studiu se stejnými lidmi už tolik let... To jsou pak momenty kdy jeden druhého máme plné zuby a jsme každý zašitý v jiné místnosti... Ale potom co takové období přejde, a zase se opakovaně vracíme, píšeme nové věci a máme úspěch.

Je to prostě naše životní cesta.

Během posledních dvou alb jsem začínal zase od začátku. Teď se cítím více jako muzikant, co vyrůstá, stejně jako můj hlas a moje písně. V téhle roli se cítím mnohem pohodlněji, sedí mi to víc.

Trvalo mi spoustu let tohle zvládnout.


Poslední zastávka minulého turné byla v Aténách, pamatujete si to?

...ano, byla tam celá moje rodina, i moje tchyně seděla v hledišti. Takže jsem si musel obzvlášt dát záležet na vystoupení, a taky být opatrný, moc to nepřehánět abych je nevyděsil...

Když jsem pak po koncertě zjištoval její reakce, bylo tam hodně významých úsměvů ... Říkala : "ehm...velmi odhalující, velmi poučné!"

Jaké je to trávit čas v Řecku?

(na vysvětlenou - Davidova manželka Jennifer a její rodina pochází z Řecka)

Člověk nikdy nenudí! Je to tu velice vřelé, velice vášnivé...Mám tu báječnou rodinu.

Znáte nějaké řecké slovo?

Velmi málo...Moje žena mluví řecky plynně. I moje devítiletá dcera to zvládá líp a opravuje mě.Bohužel moje řečtina je hodně bídná.-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


fa4dm :

20. října 2008, 12:34     

Tchyně byla určitě nadšená. :) :)


mickey :

24. října 2008, 11:42     

Tak to je cool :))))

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků