Dave zahání nudu tvorbou hudby


Dave Gahan se, jako většina z nás, také nudí doma. On sám sice není typ, co by sdílel na instagramu cokoliv ze svého života, ale profily lidí z jeho blízkého okolí dávají tušit, že nudu zahání tím, co ho baví nejvíc : hudbou...Začalo to krátkým videem od jeho dcery Stelly-Rose, kde Dave blbne na kytaru. Mohl na ní jen tak blbnout, ale protože víme, že Dave to s kytarou trochu umí (Alan kdysi prohlásil že "svým specifickým způsobem"), mohlo jít i o něco víc..?

Poté následovalo krátké video od jeho ženy Jennifer s výhledem na řeku Hudson, což nápadně připomíná výhled z Daveova oblíbeného "střešního" studia v New Yorku, které používá pro skládání a nahrávání demosnímků, i ke konečnému nahrávání vokálů do písní. V pozadí videa od Jennifer je slyšet hudba, Daveův zpěv, a po skončení hraní zřetelné: "Díky!".

Otázka za černého bludišťáka tedy zní : na čem to ten Dave dělá? :) Trochu to už naznačil v posledním rozhovoru z ledna 2020: "...už ke konci roku (2019) jsem začal znovu pracovat s Richem Machinem. Vypadá to, že tenhle rok pravděpodobně vydáme nějakou nahrávku Soulsavers." (celý rozhovor zde)

Obě videa jsou zde níže. (Jennifer promine, že jsem jí trochu softwarově ztlumil, aby vyniklo pozadí). A jako bonus depešácká "nuda v karanténě" v podání Bryana Adamse a Robbieho Williamse.

-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků