Dave ve filmu?


David Gahan se již v dřívějších rozhovorech zmiňoval, že by se nebránil případné spolupráci na hudbě k filmu. V rozhovoru pro BBC doslova zmínil : „možná bych zkusil spolupráci s Gustavo Santaolalla (argentinský producent a skladatel), snad na nějakém filmovém soundtracku…Mám od něj nějaký hudební materiál“. Tato informace a stejné jméno se nyní objevila i v dalším rozhovoru pro Planet Sound, kde spolupráci potvrdil : „Je to zajímavá nabídka, ale nyní je otázka kdy si na to udělám čas.“    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


sinus :

15. října 2007, 10:47     

Mimochodem, Gustavo Santaolalla dělal soundtrack ke Zkrocené Hoře…


dangerous :

15. října 2007, 11:06     

Dave, o tom mluvil před třemi týdny v rozhovoru pro BBC, a asi se ho na to budou všichni ptát ještě stokrát, ale Dave je začínající skladatel a psát hudbu k filmu, ehm, ehm, jedině tak nazpívat vokály… je to celé trochu nesmysl, Dave se prostě rád ohání modními jmény a Santaolalla mezi ně rozhodně patří, je podepsán i pod OST ke skvělému filmu 21 grams..

Ale takový Alan Wilder je jako stvořený pro komponování filmové hudby.


sinus :

15. října 2007, 11:11     

A co takhle filmová muzika z pera Alana, kde by použil podpůrné vokály od Davida? :). I když, nedokážu si představit Davidův hlas v roli „pouhého vokálu“ v pozadí.


dangerous :

15. října 2007, 11:15     

to sinus: přesně, proto mi přijde, tohle spojení Dave+Soundtrack dost nesmyslné (ale je to vděčné téma po světových DM forech :)


sinus :

15. října 2007, 11:26     

to dangerous : No, a mimo jiné i proto jsem na to zvědavý. Protože když si něco nedokážu představit, a to víc mě zajímá jak to dopadne :).


dangerous :

15. října 2007, 11:29     

ale tohle dopadne dobře, podobně jako v devadesátkách a spojení DM a soundtrack k James Bond :))


fan4dm :

15. října 2007, 14:53     

Aby to nakonec nedopadlo tak, že Dave bude hrát ve filmu, který bude režírovat Corbijn, hudbu složí Martin, hrát to bude Mr. Wilder a tomu všemu bude šéfovat a krotit vášně Fletch.
Heh, ale takových „filmů“ už tu vlastně pár bylo, není-liž pravda? ;o)


sinus :

16. října 2007, 15:39     

Rozvinula se tu celkem milá debata, i když offtopic. Naleznete ji tady :

http://depeche­.cz/…iewtopic­.php?…

..a lze v ní tam pokračovat ;)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků