Dave přispěje vokálem do projektu Kurta Uenaly


Jméno Kurt Uenala fanouškům Depeche Mode asi nemusíme dlouze představovat - spoluautor některých Davidových písní, zvukový inženýr a programátor ze studia Depeche Mode i Davida Gahana, nyní vydává svou vlastní hudbu...Dave a Kurt v živé debatě, 18.6.2017
Jeho projekt nese název "Null + Void", a chystané album se jmenuje Cryosleep. Na albu bude mít několik hostujících zpěváků/zpěvaček - například z Black Rebel Motorcycle Club, The Big Pink, Light Asylum... A kdo jiný by se mezi nimi měl také objevit, než Dave Gahan.

(Poznámka: o existenci písně s vokálem Davida Gahana, určené pro tehdy chystaný projekt Kap10kurt se Kurt zmiňoval již okolo roku 2011. Zdali je to tedy tato "píseň z šuplíku", nebo zcelá nová, to zatím není jasné)

V tiskové zprávě o chystané nahrávce píšou :

"Svou rozsáhlou produkční zkušenost nyní Kurt Uenala zúročí na tomto albu, inspirovaném retro sci-fi tematikou, průkopníky elektroniky a new wave. Hostující vokalisté dodají lidskou rezonanci do této hudby, plné strohé krásy a studené dynamiky..."

Jako hudební naladění už je venku úvodní instrumentální singl "Asphalt Kiss". Jeho remixu se ujal také kolega se studia DM - Matrixxman.-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků