Dave nevylučuje další koncerty


V rozhovoru Davida Gahana pro časopis Sentimentalist se probírala většina témat, která už známe. Ale za zmínku snad stojí, že se David Gahan vyjádřil, že sice rozhodně neplánuje žádné sólové turné – avšak není pevně rozhodnut, zda nezkusí několik jednorázových vystoupení s kapelou The Jupiters – která s ním doposud odehrála podzimní show pro Spinner a v SoHo.


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Flin :

18. ledna 2008, 01:16     

To su teda ftakoviny. SoHo je mestska cast NY a Spinner je casopis. A tusi vobec autor kolko show Gahan odohral s The Jupiters tuto jesen? To uz vobec nie. Same spekulacie, dohady a zasvatene sa tvariaca domyslavost. Robi si autor z ludi srandu? Tento server u mna stratil akykolvek punc serioznych informacii.


sinus :

18. ledna 2008, 10:18     

Tomu příspěvku nerozumím – ano – Spinner je časopis pro který odehrál Dave vystoupení, a SoHo je čtvrť kde odehrál David v Apple Store další vystoupení. Nic z toho není v tomto článku řečeno špatně.

Viz :

http://depeche­.cz/…-v-new-yorku

http://depeche­.cz/…-pro-spinner

Každopádně, pokud cítíš při návštěvě tohoto fan-blogu nějaké neurózy, nebo špatné nálady, nikdo tě nenutí jej navštěvovat.


sinus :

18. ledna 2008, 10:37     

No, je fakt, že jsem si 100 procentně jistý že Gahan odehrál s The Jupiters jeden koncert : a to pro Spinner. O vystoupení v SoHo a o dalším vystoupení pro rádio G-Rock už tak jistý nejsem… To je asi chyba, na kterou narážíš. Tímto se ti, Fline (nebo Dr.DM, či kdo se takto dětsky skrýváš pod různými nicky ) omlouvám, snad jsem ti nezpůsobil žlučové kameny…


sinus :

18. ledna 2008, 12:10     

Ještě taková informace pro všechny :

Tento web NENÍ oficiální informační médium – je to osobní fan-blog jednoho DM fanatika (bez jakékoliv novinářské kvalifikace apod.) , kterého baví vytvářet (popř. překládat) psané materiály o DM, debatovat o nich, přemýšlet, polemizovat, spekulovat apod… Úmyslně je zde v článcích, i na diskusním fóru povolena uvolněnější atmosféra, a chyby se tu tolerují, nebot nejsme roboti, ale lidé.

Tento model fan-blogu samozřejmě nemusí vyhovovat každému, a já se o to ani nesnažím. Takže tímto raději odkazuji nespokojené návštěvníky na weby www.depechemo­de.cz , popřípadě www.depechemo­de.sk , které jsou hlavními centry CZ/SK DM internetu.


TomCZ :

18. ledna 2008, 12:19     

Tak já v tom článku neshledal žádnou nesrovnalost.A Ty se Michale nečil:D
Tvoje stránky jsou srozumitelné a mě se líbí:)


wifi :

18. ledna 2008, 15:29     

Tyto stránky jsou psané srdcem. Proto jsou mé nejoblíbenější. Těším se na další články.


janruzicka.dmf :

22. ledna 2008, 11:00     

To wifi : naprosto přesné vyjádření…


Flin :

22. ledna 2008, 23:53     

Autor si robi stale srandu…

native-instruments.com

DG: We actually aren’t going to tour this album for various reasons, but we just did a handful of radio shows, TVs and gigs all in NYC a couple of weeks ago – which went great. We had Martyn Lenoble on bass, Christian on drums, Andrew on keys and sequences, Kap10Kurt on his crazy strap-on SH101 and Graham Finn on guitar. It all felt really organic and yet we didn’t lose the electronic feel of the album….


gahana :

2. února 2008, 14:32     

DEPEšáci jsou na blití jak to možete poslucha´t

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků