Dave Gahan v punkovém dokumentu (AKTUALIZOVÁNO)


20.května vyjde na DVD dokument o punkové kapele The Damned, nazvaný "Don't You Wish That We Were Dead". Od zítřka též bude promítán ve vybraných amerických kinech. Dokument obsahuje komentář Davida Gahana, který na Damned v mládí hodně ujížděl. Což dokazuje i song New Rose, který si s chutí dal na akci MusiCares v r. 2011...Mimochodem, jako teenager na koncertě The Damned potkal svou první ženu Joanne. "Chtěl jsem se stát punkovým frontmanem. Párkrát jsem zkoušel s různýma kapelama, jedna z nich se jmenovala The Vermin, a chtěli jsme být taková basildonská odpověď na Sex Pistols. Ale nikdy jsme to nedotáhli ke koncertu." (Uncut, 2001).

Stránka dokumentu : damneddoc.com
AKTUALIZACE 8.6. :

Úryvek z dokumentu, kde Dave Gahan vzpomíná, jak ho v mládí oslovil zpěvák The Damned, Dave Vanian (odkaz na video). Řekl zhruba toto :

...víš, to byly doby, kdy jsem seděl ve škole, a nejradši bych utekl kamkoliv... A tenhle zpěvák byl fakt dobrý, protože zpíval opravdově. Dave Vanian byl první performer, kterého jsem viděl, a tehdy jsem si řekl : "Kurva to je ono!" Tehdy mě dost ovlivnil. Začínali jsme nastejno, a potom, jak šly roky, některé věci jsme dělali stejně, měli jsme stejné hříchy... Najednou si říkám : "Není ve mně kus Dave Vaniana?" Jo, tak to je!


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků