Další střípky z nového alba...


V deníku Los Angeles Times prozrazuje Dave Gahan další drobnosti ze zákulisí natáčeného alba. Nahrávání je definitivně u konce…„Nahrávání je u konce“, řekl frontman Depeche Mode, Dave Gahan v úterním telefonickém rozhovoru, „Možná tam bude ještě pár kousků k upravení a vyčištění, ale mám z toho opravdu dobrý pocit. Myslím že jsme udělali vynikající album.“

Gahan prozradil, že plánované, dosud nepojmenované album, bude mít okolo 12 písní. "Tentokrát bylo příjemnější vybírat, protože jsme měli mnohem více materiálu než jsme kdy natočili. Možná že jsme za staré školy, ale vždycky když začneme jít přes víc než 12 písní, cítím se trochu zvláštně.

Kromě písní „Wrong“, a „Peace Will Come to Me“ (což je celý název Peace, jejíž úryvek jsme slyšeli na tiskové konferenci) Gahan prozradil názvy dalších tracků které jsou y jeho pera : Hole To Feed", „Comeback“, a „In Chains“.

"Máme 18 písní, což by mohlo být i na vydání dalšího speciálního EP, nebo vydání extra písní stáhnutelných jen přes internet. Poslouchali jsme celý ten náš playlist, a já vždycky přemýšlel o albu které by mělo Side 1 a Side 2. Je to jako když se koukáte na dvouhodinový film. "

Hned v závěsu ovšem Gahan zdůrazňuje : „Nicméně plány na novém albu se nemění, tak jako tak vydáme klasické řádné album.“

Takže jak bude nový materiál znít? Dave : "Vím že Martin prohlásil, ža album bude hodně duchovní, ale jestli z toho někdo usuzuje že album bude mít nějaký gospelový feeling, tak od toho to je daleko… Cítím v tom hledání něčeho okolo sebe, touhu po příchodu něčeho nového… Svět se mění. Myslím že výhra O'Bamy je výborná věc. Koukali jsme na to v Santa Barbaře, a mám z toho husí kůži ještě teď. myslím si že tenhle sentiment – tahle naděje – to je obsaženo v naší práci.

Na albu bude spousta zvuků starých syntezátorů – jsou tam i věci které jsme kdysi dávno používali…Ve studiu se stalo „hitem“ zařízení „The Collonel“ z řady Steiner Parker roku 1970. „Vyrábí to bláznivé zvuky, na albu jsme to použili v několika skladbách“.

Předělávku Personal Jesus od Hillary Duff komentoval Dave : „Nevím co si o tom mám myslet…“ směje se, „je to trošku zvláštní. Myslím že je to něco, v čem Martin nikdy opravdu nemůže mít na výběr. Je to jaké to je. Podívej, moje dcera ji zbožňuje…a víš co mi řekla? Ale to není to samé tati!“zdroj : LA Times

-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


wifi :

15. prosince 2008, 16:59     

„Comeback“, to je příznačný název. O čem to asi bude?


Denisa :

24. prosince 2008, 16:49     

Představte si, že Kraftwerk bude dělat předkapelu Radiohead! Vedle toho se předskakování DM už nejeví tak neuvěřitelně…
http://www.gre­enplastic.com/…rk-openi.php

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků