Další srazy na obzoru...zaměřeno na Plzeň


  (09.10.2005)

Říjen je opět plný depešáckých srazů - o chystaných promo akcích v Praze a Bratislavě máte jistě dostatek informací. Zaměříme se tedy na tradiční plzeňskou EVERYTHING Party.plakát na akci : kliknutím se otevře velký náhled  Akce nazývaná EVERYTHING party má v Plzni už vybudovanou tradici, jakožto depešácký večer s velkou příchutí novoromantiky Oceánů a The Cure, společně s U2. Neodmyslitelně k této akci patří i "oceánsky" ovlivněné místní kapely Helios a Atlanta. Tentokrát se akce nekoná v klubu Pod Lampou, ale v atraktivnějších a lepších prostorách klubu Anděl.

  Poprosil jsem jednoho z pořadatelů, Martina "Martyho" Kantu, aby nám o této akci pověděl trochu víc.

Marty : První "EVERYTHING party" byla v roce 2001 a dělal jsem jí já s Marcelem Fischerem. Bylo to historicky první spojení dvou lidí, kteří před tím dělali akce samostatně. Já před tím dělal "EVERYTHING COUNTS party" (od roku 1997) a Marcelova historie a tradice jeho akcí sahá až do roku 1994 (proto byla minulá "EVERYTHING party" s podtitulem "aneb 10 let Pod Lampou" - jeho akce byly totiž většinou Pod Lampou).

Hudební záběr bude (tedy snad :-) DM, U2, Oceán a 80's.

Kdo bude hrát místo Marcela se zatím neví. Posledních pár let hrát odmítá, pouze se stará o chod Heliosu. Jeho jméno je ale natolik tradiční, že je uveden jako pořadatel - což je pravda, hrát ale budu já (cca do jedné hodiny v noci) + někdo potom. Minulá akce (EVERYTHING party 2004) byla dokonce kuriozní tím, že jsme na ní nehráli ani já (kvůli rakovině) ani Marcel (který tradičně odmítá :-), přestože jsme byli oba uvedeni jako pořadatelé :-) Letos to tedy (alespoň pro mě) bude takový velký comeback - nejen mezi zdravé, ale návrat krále - pardon DJe :-))))))))  Ještě nahlédneme do "kuchyně" kapel, které na akci vystoupí. Helios nám slibují kromě svých tradičních věcí i něco od Oceánů - ovšem co to bude, to bude překvapením. Atlanta připravuje novou DVD projekci k několika písním, které můžete najít na jejich webu. Ostatně - vše co potřebujete vědět o těchto kapelách, včetně nějakých těch mp3 naleznete na jejich webech, viz níže.


POTŘEBNÉ INFORMACE :

Music klub ANDĚL
Bezručova 7, Plzeň
mezi Americkou třídou a Plzeňským náměstím

VSTUPENKA JE ZÁROVEŇ I LÍSTKEM DO TOMBOLY
ceny věnoval fan club DM Friends a klub ANDĚL

sál otevřen od 18:00 hodin
START AKCE 20:00 hodin-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků