Další novinka v playlistu


Dvojkoncerty Depeche Mode bývají zajímavé tím, že na druhou show si zpravidla přichystají o něco pozměněný setlist. Včera v Madison Square Garden nezklamali. Zatím jen krátká zpráva s videem : Miles Away/The Truth Is, která pro tento koncert nahradila Come Back...    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


petak2 :

5. srpna 2009, 10:11     

tak to je moc dobře.snad to tam vydrží do zimy.


sinus :

5. srpna 2009, 10:13     

Zní to hodně svěže, živé bicí tam sednou. Ale Come Back je taky dobrá. Tak si myslím (tedy spíš přeju), že by v Evropě mohli hrát obě dvě.


DevoteePetty :

5. srpna 2009, 10:42     

A koukám v Americe zase vypustili živě jednu mojí oblíbenou,…nejdřív v TorontuFragile Tension a teď Miles Away / The Truth Is ,… doufám že Miles Away jim vydrží do 14. ledna aspoň…


janruzicka.dmf :

5. srpna 2009, 13:11     

nádhera ! paráda ! záleží,jak je s verzí spokojená samotná kapela…Dave vypadá,že si to užívá,tak snad ji budou hrát častěji…


Depesak.Albe :

6. srpna 2009, 22:02     

no mohli by klidne tyto songy dat pryc a nahradit nejakyma starsima peckama:)
nezlobil bych se:)


jo.lik :

6. srpna 2009, 22:43     

Souhlasím s Depesakem.Albe
Taky bych si dala něco staršího :)


footballmen.14 :

7. srpna 2009, 08:52     

no to by bylo fajn to by to ale mohli prejmenovat na best tour namisto tour of the universe..:D:D ale ja bych strasne chtel rush.!!


fan4dm :

7. srpna 2009, 09:02     

Zní to skvěle…. ;o) Sice by se mi taky líbilo víc starších pecek, ale to už by pak nebylo moc „Tour of the universe“. Naštěstí jsem si hodně těch starších pecek (o kterých jsem si po koncertě v 93 myslel, že je živě možná neuslyším a že bych je taky rád slyšel) užil v 98 a jsem za to teď rád, že jeli i k výběrovému albu The singles turné….
Na druhou stranu, ještě bych rád někdy live slyšel nějaké úplně staré písničky jako třeba Everything counts, See you, My secret garden, If you want, Two minute warning, The landscape is changing, And then, Puppets, Tora tora tora, New life, Ice machine atd.. :o)) což se mi už asi nesplní. Možná tak EC nebo když Bůh dá, tak i See you bysme se mohli ještě někdy dočkat live, ale z těch ostatních už asi nic…. :o)


pepa :

7. srpna 2009, 09:09     

No každému se prostě líbí něco jiného a každý by sestavil playlist podle sebe.
Mě osobně by vůbec nechybělo I Feel You,nebo A Question Of Time.Hrajou je na každé tour.Myslím,že hodně opomenuli songy z PTA a to je velká škoda.


sinus :

7. srpna 2009, 09:13     

pepa : s tím PTA je to fakt, podle mě třeba Sufer Well je vyloženě koncertní pecka, lidi na ní dobře reagují díky snadnému refrénu…


fan4dm :

7. srpna 2009, 09:50     

Z PTA mi taky chybělo víc věcí. Alespoň něco ze čtveřice JTR, APTIUT, Suffer well nebo Martyr mohli zahrát. I z Exciteru Dream on nebo I feel loved by nebylo špatné….
Těžko jim to vyčítat, že hrají hodně z novějších věcí. Jednak přeci propagují nové album a druhak je jistě také baví víc hrát novější a neobehrané písničky, než hity, které už zahráli stokrát….ale které prostě na koncertě nemohou chybět.
Je to těžké, mají už tolik materiálu, že je asi hodně těžké vybrat setlist na cca dvouhodinový koncert, když každému fanouškovi by se líbilo trošku něco jiného a hlavně i chtějí živě prezentovat podstatnou část aktuálního alba.
AQOT je dobrý a chytlavý hit na začátek koncertu, ale s lety mi připadá, že trochu ztrácí svoje kouzlo. IFY se mi v live provedení začíná líbit víc než to bylo v minulosti. Je to paradox, ale i přesto bych IFY oželel a obětoval ve prospěch nějaké starší nebo ne tak často hrané písničky.


Tonda :

7. srpna 2009, 23:11     

Právě si pouštím na Youtube píseň z roku 1983 Get The Balance Right! To by někdy mohli zahrát na turné, to by byla pecka!!! :-)


Tonda :

7. srpna 2009, 23:15     

http://www.you­tube.com/watch?…


nick :

8. srpna 2009, 13:31     

SotU se prostě nepovedlo a jde to z reakcí na koncertě poznat


fan4dm :

9. srpna 2009, 00:16     

Já zase začínám SOTU přicházet na chuť právě díky shlédnutým koncertům.


Tonda :

9. srpna 2009, 02:53     

Taky mám pocit, že SOTU se nepovedlo. To album mi připomíná jejich druhé album – A broken Frame. Nemá to hlavu ani patu, není tam jediná výrazná píseň. Myslím, že za pár let už písně ze SOTU ani nebudou hrát live, stejně jako nehrají nic z A broken Frame nebo z Exciteru…


sykyna :

9. srpna 2009, 09:44     

No vida,a kolik lidí zrovna ABF miluje.Nejen já,vím i o dalších.I když z něj nic nehrají,přesto má hodně svých obdivovatelů a určitě je to tak i se SOTU.Každé album si najde svoje obdivovatele,to je individuální,co komu víc sedne…proto si myslím,že sestavit co budou hrát,musí být hoooodně těžká věc….


fan4dm :

9. srpna 2009, 12:53     

Dle mého názoru jsou ABF a Exciter v jejich tvorbě dvě naprosto specifická alba, jenž vybočují z jejich jakéhosi průměru. Jsou to alba, na která musí mít člověk přesně náladu. A když tu náladu má, pak jsou právě jen tahle dvě alba to pravé. Zbytek se dá poslouchat tak nějak kdykoli, tedy alespoň já to tak dělám. Většinou když „mám chuť si něco pustit“, tak přemýšlím a chvíli si vybírám, ovšem pokud mám tu správnou náladu, tak bez rozmýšlení sáhnu hned po ABF nebo Exciteru. Se SOTU to bude asi podobné, což je ovšem nyní těžko soudit. Potřebuju víc času, zřejmě i několik let abych si na album udělal definitivní a pokud možno objektivní názor. K čemuž potřebuju nejen srovnání s předešlými alby, ale i s těmi následujícími. Můj první dojem ze SOTU byl taky hodně špatný :o( Celé album bylo v naprostém kontrastu s Wrong. Po Wrong jsem očekával něco úplně jiného než to co se linulo z placky, kterou jsme pak vytáhl z té drahé zvukovesmírné krabice. První poslech byl obrovské zklamání. Čekal jsem tažné písničky, trochu jiný nářez než najednou ty rozcajdané písně, působící děsivě nekompaktním dojmem, spíš jako směs (sice velice zajímavých a pěkných) zvuků…..nevěřil jsem, že se to dá „naposlouchat“ jak mi říkalo spousta lidí, co to měli dřív nebo stažené z netu. Ale dá a hlavně po koncertech ty písničky vidím (nebo spíš slyším?? :o)) v jiném světle.
ABF jsem celé roky považoval za nejhorší album, dnes mám chvíle, kdy je pro mne jedno z nejlepších. SOFAD jsem ze začátku taky moc nemusel, dnes některé písně ze SOFAD nemám vůbec rád, jiné naopak přímo miluji. Ultra mi taky nesedlo, teprve teď po 12-ti letech jej začínám doceňovat a vidím jeho místo v jejich tvorbě….jediný Violator mne chytl hned napoprvé, na první poslech a dodnes si myslím, že to je vrchol jejich tvorby. Tak krásné a vyvážené album už podle mě nikdy neudělali a neudělají. Mnoooo tohle je asi všechno hodně subjektivní a u každého jiné. A já už jsem se zase nějak rozkecal…. :o)


sinus :

9. srpna 2009, 13:27     

Potěšilo mě, že z ABF hráli na minulém turné Leave In Silence :) To je vůbec zvláštní deska – vedle pidlikavých tralala songů A Photograph Of You či Meaning Of Love tam jsou zádumčivé jako kusy The Sun & The Rainfall, která je podle mě už celkem dospělý DM song – blýskání na lepší časy :) Prostě klukům bylo jasné že bez Clarka na to musí jít jinak. „Things must changed“ :)


Depeche fan :

9. srpna 2009, 17:25     

Sotu se jim náhodou povedlo.Nechápu jak můžete říct,že se jim nepovedlo.


noname :

10. srpna 2009, 11:18     

mohli by zvážit zda nehrát tříhodinové koncerty jako třeba The Cure, aby se nám naplnili všechny naše sny – jenže to by Davea pak na konci asi odvezli na koronárku, protože Robert zase na koncertě tak neřádí vzhledem k charakteru písniček…


noname :

10. srpna 2009, 11:24     

osobně mám shlédnutý oba dva koncerty co teďka byly v New Yorku a má to taky svoje kouzlo – záleží jak je člověk zrovna vyladěnej! Mě to sedlo báječně, i když jsou tam lístky dražší, publikum úplně jiné, ale nepřišlo mi, že by z toho kapela byla nějak sklamaná, pobrala jsem to tak, že oni je prostě berou takové jací jsou a pohoda hrajem :).


Tonda :

11. srpna 2009, 23:44     

noname: Souhlas! Třeba by mohli zvážit, zda nezahrát alespoň jeden jediný tříhodinový koncert, třeba ke 30. výročí založení skupiny, které se blíží :-)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků