Další články do sbírky


České hudební časopisy se v dubnových vydáních věnují opět v plné míře Depeche Mode. Report slibuje interview, recenzi nové desky či další zajímavsti. Další časopis – Rock & Pop se věnuje DM rovněž na několika stranách, včetně plakátu. Filter své číslo na duben ještě nezveřejnil, ale doporučujeme sledovat :).


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


dmf :

1. dubna 2009, 00:29     

http://www.ire­port.cz/…bude­+v+retru


karl :

1. dubna 2009, 12:13     

Report má Depeche mode na titulce a uvnitř rozhovor s Davem, Martinem a Andrew!!! Recenze tam je taky a k tomu docela vtipný článek o DM fans z 80. a 90. let!
www.ireport.cz


sinus :

1. dubna 2009, 12:37     

Rock & Pop – duben 2009


(převzato z www.rockandpop­.cz )Rock & Pop s temně gotickým nádechem Depeche Mode


Dubnové číslo je věnováno Depeche Mode. Těžko byste našli jinou kapelu v hudební historii, která se stala kultem pro mnoho fanoušků po celém světě a vyvolala tak hromadné zakládání fanklubů po celém světě, Česko nevyjímaje. Depešáci jsou tady už nějaký ten pátek a šlechtí je rozhodně to, že s každým nově vydaným albem mají světu ještě co říct. Materiál pro reportáž nevznikal zrovna lehce. Nejdříve redaktor Vlasta Beránek jel nazdařbůh do Londýna, neboť na poslední chvíli bylo slíbené interview odřeknuto. Vyzpovídat samotné pány Andrew Fletchera nebo Dave Gahana bylo ale velice lákavé, proto se za nimi vydal ještě jednou o týden později a výsledek si můžete přečíst v aktuálním čísle, kde jsme neopomněli oslovit ani početnou „depešáckou“ komunitu v Čechách, která má tady od pádu železné opony pořád stálé místo.


Ivan V. :

6. dubna 2009, 10:54     

http://musicser­ver.cz/…epeche-Mode/

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků