Co nového u Depeche Mode


Květen 2011 bude ve znamení aktivit členů Depeche Mode, byť to nebude společně na jednom pódiu. Andy Fletcher se objíždí svět jako DJ, Martin Gore se za mixem objeví rovněž, a Dave Gahan se zanedlouho ujme mikrofonu...

DAVE...

Již za čtrnáct dní vystoupí Dave Gahan téměř přesně po čtyřech letech na pódiu charitativnho festivalu MusiCares MAP Fund, který proběhne 6.května v Los Angeles. Doprovodí ho tváře, které známe ze sestavy jeho někdejší doprovodné kapely při Paper Monsters Tour: Victor Indrizzo (bicí), Vincent Jones (klávesy) a Martyn LeNoble (basa). Žádné informace o rozsahu vystoupení či konkrétních písních zatím neutekly, budeme se muset nechat překvapit :) Dave ovšem před několika dny prozradil rádiu KROQ několik jiných, zajímavých informací.

Podle jeho slov se dočkáme v rámci nové kompilace Remixes 2: 81-11 několika propagačních videí. Nedávná práce filmařů v Rabštejně nad Střelou tedy pravděpodobně přinese své ovoce. Dave se velmi pozitivně vyjadřoval i ohledně další budoucnosti kapely Depeche Mode. Tedy nejen Fletch je v tomto směru optimistou. Záznam rozhovoru si můžete poslechnout na stránkách KROQ, nebo doporučujeme jeho přepis na výborných českých fan stránkách Depeche Zone.

Pro připomínku - videa obsahující záběry Davidova vystoupení před čtyřmi lety (mj. po boku s kytaristou Johnem Frusciantem z Red Hot Chili Peppers) : video 1video 2. Tehdy odehrál pecky své domovské kapely : Personal Jesus a Policy of Truth. Zůstane i tentokrát u osvědčených jistot, či sáhne do své sólové tvorby? Uvidíme...FLETCH...

Šńůra DJských vystoupení Andyho Fletchera se ještě neuzavřela - přidal další štaci v Barceloně (odehráno předevčírem), a chystá se 6.května do Milana.

Video z Barcelony :

MART...

Martin Gore opět procvičí své DJské dovednosti na dalším charitativním vystoupení v domovské Santa Barbaře. Svůj set odehraje v rámci Rockshop Academy 7.května v prostoru Savoy.

O týden později se přemístí do Londýna, kde (stejně jako Fletch) obohatí program Short Circuit festivalu pořádaného k výročí vydavatelství Mute.

Kromě pódiových aktivit zmiňme ještě ještě jeho spolupráci s kapelou MOTOR, kde by se měl objevit v jejich novém videoklipu natáčeném Timothy Saccentim (jak informuje sama kapela na svém Twitteru, i foto ze stránek režiséra). A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na zmínky Vince Clarka na Facebooku, ohledně společných tanečních tracků Aftermaths a Lowly, které mu poslal jistý "MG", které naznačují jejich spolupráci, potvrzenou v několika rozhovorech s Fletchem.

foto z Twitteru MOTOR :

-sin-

    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků