Chystají se remastery singlů DM


Dánský depešácký web uveřejňuje informaci, že vydavatelství Mute/EMi se chystá vydat v remasterované podobě všechny singly Depeche Mode (celkem 48). Singly by měly být vydávány postupně po 12 kusech, v období červen – říjen 2007.
depechemode.dk
-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


halo :

25. března 2007, 22:10     

to uz fakt nechapem uz len hladaju ako zdimat peniaze od devotees…
a to som povazoval za nemozne uz fakt (ad prispevok od mna vo fore DM v roku 2007
)


sinus :

26. března 2007, 12:21     

No, snad to není zas nějaký aprílový žertík…Divné je, že se ta zpráva objevila jen na depechemode.dk…


deepspace101 :

26. března 2007, 20:47     

Já doufám, že tohle apríl není, ale dokud to nebude skutečně official, tak tomu neuvěřím. Myslím, že by nebylo špatné vydat všechny singly s novým zvukem, vždyť ten je u hudby docela podstatný, ne? Jsem ráda, že DM jdou jako „stará“ kapela pořád s dobou. A že EMI ždímá peníze z fandů? Jo, to je asi fakt, ale na druhou stranu nás přece nikdo nenutí si ty singly nebo cokoli jiného kupovat. Fanouškovství snad není soutěž, kdo má víc depešáckých nahrávek, ale je rozhodně dobré mít možnost volby a každý se pak může zařídit podle svého…


Larrysbride :

27. března 2007, 22:44     

EMI nenutí nás, ale naše svědomí :o)


trevor20 :

27. března 2007, 23:19     

Hale,mám takovej „dementní“dotaz…Kdy bude nový cd??Zas si mám vytrpět tradiční 5letou přestávku???


fan4dm :

28. března 2007, 02:33     

Já to vidím tak, že ty oficiálně prodané remastery si stejně z 90% koupí skalní fandové/sběratelé, kteří už to téměř všechno stejně doma mají několikrát na CD, vinylech případně DVD. Zbývajících 10% budou třeba DJové no a ta největší masa lidí si to stejně postahuje z netu jako mp3.
Je fajn, že jdou s dobou, ale tohle už je (mám ten dojem) víc o sprostém tahání peněz z kapes fanoušků než o modernosti kapely. Ale to je můj subjektivní názor stejně jako to, že kouzlo těch starších nahrávek je také v jejich původním zvuku. Samozřejmě, nikdo mě nenutí si to kupovat a pokud ty sinlgy budou se stejnýma tracklistama jako byly ty původní, tak si to taky nekoupím. Ale obávám se, že tohle lidi z marketingu EMI moc dobře vědí takže na každý nový např. CD sigl frknou nějaký remix např. z vinylu nebo dosud nevydaný starý remix, případně nějaký nový remix a zase si budeme kupovat nové nosiče kvůli jedné písničce. :o)
A tohle mě štve. Tohle dřív tolik nedělali. Kdyby toho aspoň nechrlili takový kvanta, tak rychle za sebou…..na tolika nosičích, formátech :o) Prostě se to nedá finančně utáhnout :o( :o)
Nehledě na to, že s takovouhle se budou za čas DM „válet“ po výprodejích za 50,– Kč mezi dechovkama. Dávno je pryč jejich určitá „nedosažitelnost“.
Já si DM kupuju rád, ale v poslední době jsem z toho už spíš znechucenej a nemám ani některý „základní“ singly. Nemám z toho už takovou radost a často jsem se přistihl, že bych si CD nebo desku koupil už jen pro to, abych ji měl, když už to postupně kupuju a dávám dohromady tolik let. Kolikrát si říkám, že mi to neuteče a za rok to bude někde ve výprodeji na polovinu ceny nebo i míň. :o( Donutili mě počítat :o)
Takže to teď vidím asi tak, že Devotees pořád sahaj do kapes a za svoje miláčky furt dokola platí a platí a když si zaplatí ještě koncert jako třešinku na dortu, tak je u vstupu ani nepustí s originál zavřenou lahví pití, a to jen z toho důvodu, aby si to pití museli koupit uvnitř za dvoj nebo trojnásobek ceny. Ať žije kapitalismus :o) Ale to už jsem trochu odběhl. Prostě už mi s těma remasterama, CDX, SACD, Best of, apod. lezou pěkně krkem a utěšuju se už jen tím, že je to z větší části vina EMI něž samotných DM.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků