Bong 2008 - soutěžte s námi


Depeche CZ vyhlašuje soutěž pro všechny kdo mají fantazii a rádi fotí (at už fotoaparátem, mobilem, nebo čímkoliv co je zrovna po ruce). Úkol je poměrně jednoduchý…

        


Všichni okolo sebe potkáváme na sloupech, tzv. rozhlasové ampliony – pro které se mezi některými fanoušky Depeche Mode ujal slangový termín „Bong“ – speciálně od doby kdy se objevily obarvené na červeno na přebalu alba Music For The Masses, a začaly se vyskytovat i na singlech a klipech z tohoto období. Proto je soutěžní úkol poměrně jednoduchý a dostupný pro každého, kdo vlastní fotoaparát (třeba i v mobilu či PDA).Úkol zní :

„Vyfoťte rozhlasový amplion“
Své fotografie zasílejte :


  • Pokud máte fotografie pouze na papíře, kontaktujte email ffelina101 (at) sez­nam.cz , kde se s vámi domluvíme na poštovním spojení.Podmínky :  • Může to být kulatý, čtverhranný, jakýkoliv typ amplionu, může být v jakékoliv poloze, a může jich být i více najednou. 

  • Je dovoleno fotku jakkoliv upravovat v grafických editorech, fotomontáže apod.

  • V zájmu originality je zakázáno používat ve fotografii či fotomontáži přímo obrázky amplionů z obalů alb či singlů Depeche Mode. 

  • Je dovoleno zaslat maximálně 3 fotografie.Soutěž končí 25.února 2008. Poté budou všechny zaslané fotografie vyvolané a vystavené dne 1.března 2008 ve speciální „Galerii“ v prostorách klubu Bordó v Praze, v rámci probíhající Black Faith Party. Návštěvníci party pak jednoduchým systémem budou moci hlasovat, která fotka se jim nejvíce líbí, a autoři 5 nejlepších fotografií budou oceněni věcnými „depešáckými“ cenami.


Pár obrázků pro inspiraci…:


  


  

    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Šnek production :

14. října 2007, 18:39     

Tohle je trochu od věci, ale…mně se děsně líbí ten moment z klipu Strangelove jak je vlevo nahoře…Sinusi nemáš to prosím ve větším rozlišení?


Ivan V. :

14. října 2007, 18:50     

  • to Šnek production: Jestli máš doma videoklip Strangelove, tak si ho stopni a ten „moment“ zkopíruj a ulož jako obrázek. Je to asi nejlehčí způsob, jak dělat obrázky z klipů (prostřednictvím nějakého grafického prográmku). Záleží pak už jen na tobě a kvalitě videa, v jakém bude obrázek rozlišení.


sinus :

15. října 2007, 10:43     

pro Šneka : udělal jsem to přesně jak psal Ivan : pustil jsem klip, pauznul to a pak PrintScreen. Nejlépe je to pustit z DVD na maximalizovanou obrazovku :). Pokud ti to nepůjde, pokusím se a pošlu ;).


fan4dm :

15. října 2007, 14:45     

Dobrý nápad ;o)
Určitě něco doma vyhrabu, už se mi jich pár na disku válí ;o)


radekDM :

16. října 2007, 17:13     

já už nic hledat nemusím,jelikož to Michal udělal za mě..viz.foto bongu :-))))


sinus :

16. října 2007, 17:23     

radekDM : takže to posíláš do soutěže? Nebo chceš nafotit lepší ? ;)


Šnek production :

17. října 2007, 18:12     

No jo, dík za radu, jenže vy máte normální počítač…já mám starou kraksnu která tohle neumí.


sinus :

17. října 2007, 19:43     

OK, tak si to stáhni tady :

(trochu jsem to zesvětlil a upravil, aby to nebylo tak rozplizlé)

http://depeche­.cz/…nge-bong.jpg


ffelina :

18. října 2007, 17:21     

tak lidi, posílejte, posílejte… Těšíme se na vaše výtvory:)!!!! Bongy jsou skoro všude, kam kouknete!


Šnek production :

18. října 2007, 17:51     

Dík moc!

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků