Black Faith Party tuto sobotu


Tuto sobotu proběhne v pražském klubu Bordo další díl akce, která je součástí činnosti Depeche CZ, a je to pro nás jedna z možností, setkat se s našimi čtenáři a fanoušky DM i jinak, než prostřednictvím internetu. Pro ty z vás, kteří se tam chystáte, máme několik organizačních informací – především co se týká soutěže Bong 2008…Soutěž Bong 2008 – hlasování

Bong 2008 je fotografická soutěž, která probíhala na těchto stránkách od loňského podzimu – bližší info zde. Pokud jste nesoutěžili, máte i přesto šanci vyhrát nějakou cenu – stačí se zúčastnit přímo v klubu hlasování o nejlepší fotografie. A teď jakým způsobem bude hlasování probíhat :

V prostorách klubu se bude nacházet nástěnka s fotografiemi „bongů“ , které nám zaslali soutěžící. Každá fotografie bude označená číslicí.

Každý návštěvník obdrží u vstupu hlasovací lístek, kde budou tato čísla fotografií. Úkol pro hlasujícího je jednoduchý : Zaškrtni na hlasovacím lístku číslo fotografie, která se ti nejvíc líbí. Poté vhoď lístek do hlasovací urny u nástěnky.

Pouze tyto hlasovací lístky jsou slosovatelné v tombole. Vstupenky na party nejsou slosovatelné.


Tak to by bylo k organizaci soutěže, a teď snad jen, na co se můžete těšit :


Samozřejmě na všechno co bylo řečené v upoutávce na party, a navíc můžeme snad prozradit, že večer bude komponovaný hodně vizuálně – světelné efekty a dekorace, maximální využití projekce a TV obrazovek po klubu. Jak napovídá název party, budeme hodně využívat motivy z období alba Songs Of Faith And Devotion.

Každý návštěvník též dostane 8.číslo DM fanzinu Revelator , a ještě můžete očekávat pár drobných zajímavostí a překvapení, které by ale nebyly překvapeními, kdyby se prozradily dopředu :). Těšíme se na vás, see you v sobotu!sinus, ffelina, A.jisraelRimmer, Robert

    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


sinus :

28. února 2008, 16:02     

Jinak – upřesnění – klub se otevírá v 19:00.


ffelina :

28. února 2008, 17:02     

Píšu to ještě sem, schovejte si VSTUPENKY!! Hlasovací lístky do soutěže BONG2008 jsou číselně shodné s vaší vstupenkou a o půlnoci, až proběhne slosování, bude několik z vás, co budete hlasovat odměněno také!!:) ceny máte vyfocené v auditku k Party:))
see you v Bordo!!!!

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků