Biografie Stripped : 2.vydání


Vydavatelství KargoMedia se rozhodlo pro velký úspěch vydat znovu (kompletně opravenou) biografii Stripped od Jonathana Millera. Kniha je v těchto chvílích již na skladě zmíněného vydavatelství. Pokud jste o této knize dosud nic podrobného neslyšeli, je pro vás určen tento článek….Biografie Stripped mapuje na 500 stránkách historii Depeche Mode od počátků z roku 1981, až do roku 2003. Autor knihy píše stylem, který vám nevnucuje jeho subjektivní názor, ale předkládá fakta a události z několika různých pohledů, a nechává tak čtenáře at si obrázek udělá sám. Na své si přijdou i techničtí fajnšmekři, protože se místy nebojí zacházet i do technických detailů způsobů, jakými Depeche Mode pracovali ve studiu. Pro představu : stačí když zabrousíte do našeho seriálu „Příběhy z Tourbooků“, kde ze Stripped čerpána velká část materiálu. Kniha obsahuje i přílohy s černobílými fotografiemi.
Knihu můžete objednat přes email :


info@kargomedi­a.com


V mailu uveďte :


-Jméno a příjmení
-Adresu
-Email
-Telefon


Způsoby platby : Dobírkou,(poštovné 110 Kč) nebo platba předem na účet 124604666/0300 a pak bude poštovné doporučeným dopisem za 50 Kč. Lze i osobní odběr po předchozí dohodě.


Cena : 549 Kč.


Kniha je samozřejmě dostupná i v DM shopu.
-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


dangerous :

26. června 2007, 10:36     

na několik nepřesností a pravopisných chyb (které by měly být v tomto vydání opraveny)je to zajímavá biografie… I když třeba pro fanoušky „gentlemana“ Wildera hůře stravitelná, jelikož ho ukazuje jako neurvalce a hrubiána :))


sinus :

26. června 2007, 10:44     

Ono to je asi individuální – jaký má z toho člověk pocit…Mě zas připadá – podle té knihy – že Alan byl z celé kapely nejinteligentnější, a měl to v hlavě nejvíc srovnané..:). I když nejvíc sympatický mi byl spíš Martin.


dangerous :

26. června 2007, 11:26     

no tak některé výrazy, které jsou Alanovi připisovány jeho image slušného a příjemného hocha velmi narušují…


sinus :

26. června 2007, 11:36     

ano, to nepopírám. Ona samotná inteligence vůbec nemusí zaručovat slušnost a příjemnost, co si budeme povídat.


dangerous :

26. června 2007, 11:51     

chachá, no to máš pravdu :)) ..ale já bych to u Slicka s tou inteligencí tolik nepřeháněl, to Martin umí svou „hlavu“ rozuměji využít, tím nemyslím na psaní songů, ale na „orientaci v terénu“…


deepspace101 :

26. června 2007, 23:08     

Já vím, že jsem jediná, ale mně se ta knížka vůbec nelíbila. Nejenom kvůli té šílené spoustě chyb rozmanitého charakteru, ale taky kvůli pochybné literární úrovni. Už jsem to psala mockrát – podle mého názoru je Jonathan Miller naprostý spisovatelský diletant.
Ale nezdá se mi, že by tam Alan byl vykreslen nějak negativně. Velká spousta jeho citací stejně pocházela přímo ze Shuntu.


Snek production :

13. července 2007, 20:32     

Nemusim tu knihu ani cist, a vim, ze Marin je nejinteligentnejsi:-)))

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků