Best Of Live Depeche Mode


Depeche Mode ukončili další etapu svého turné, a odcházejí si odpočinout a oslavit Vánoce. Budou potřebovat ještě hodně sil pro závěrečnou jízdu v lednu a únoru 2010. Nastal čas opět trochu bilancovat...Tour Of The Universe se (díky rozvoji a miniaturizaci techniky) stává bezkonkurenčně nejlépe zdokumentovanou koncertní šňůrou v historii Depeche Mode. Snad každá minuta koncertů je někým natočena, a v různé kvalitě se objevuje na serverech s video streamy. Myslím že kapela může být celkem ráda, že ji tato všetečná doba zachytila až v jejich dospělé fázi kariéry, kdy jsou "slušní a spořádaní chlapci". V době napjatého a divokého Devotional Tour by to pro ně asi bylo mnohem složitější. :).

My však využijeme jen to dobré, co nám Youtube může přinést - pastvu pro oko a potěchu depešáckého srdce. Zapomeneme na rozmazané záběry rozklepaným mobilem, a dáme si výběr "Best Of", který však není zdaleka úplný a vyčerpávající.

Berte to jako lehké naladění na chystané jarní live DVD, a především na čtrnáctý lednový den, kdy Depeche Mode uvidíme v Praze naživo. Atmosféru a pocit opravdového zážitku totiž ani sebelepší kamera nezachytí.Insight (Rotterdam)Home (Zurich)Somebody (Buenos Aires)Dressed In Black (Barcelona 21.11.)Waiting For The Night (Barcelona)In Chains (Mannheim)Miles Away / The Truth Is (Dallas)Stripped (Rotterdam)Never Let Me Down Again (Oberhausen)Personal Jesus (Londýn)

-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


fan4dm :

21. prosince 2009, 09:57     

Nádhera…


Lenny :

21. prosince 2009, 11:01     

občas tam jsou pěkné detaily na jejich výrazy – snad DVD bude v podobném duchu.


Goodnight Lover :

21. prosince 2009, 14:41     

Skoda, ze uz v tehle casti turne na zaver koncertu nezpivaji spolu. Poprve mam listky k podiu a nespis je takhle neuvidim. Tak aspon na tom DVD. Uz se nemuzu dockat.:)


Kačena :

22. prosince 2009, 00:07     

Nó,tá Waiting For The Night v Barcelone-hmm,ďakujem za pekný zážitok.Fakt dík tomu,kto to natočil! :)


sykyna :

22. prosince 2009, 09:39     

Ach…můj….Bože :-))…a jsem zase dojatá….…..


teezka :

23. prosince 2009, 09:36     

moc pěkný:)


andy003 :

23. prosince 2009, 20:42     

dik moc..neni nad to zavzpominat..Wa­iting je uplne moc.. thumb up


KiKuSh :

27. prosince 2009, 15:27     

Mrzí mě, že Somebody nezazpívali i u nás =(


hanulaDM :

29. prosince 2009, 23:54     

nádhera,sice se to nevyrovná zážitku který mě potkal 15.června,ale je to krása…jakmile vidim NLMDA chce se mi brečet…miluju je…


evicadm :

5. ledna 2010, 19:52     

je to fakt dobré, veľmi, veľmi dobré…
škoda, že Praha mi nevyšla, ale aspoň si človek zaspomína – v Bratislave bol Dave so šálom a tu len tak, ale stále krásny a dokonalý… Martin dojímal a roznežnieval… Fletch ich pekne dopĺňal… a aj mňa dostala Waiting for the night, kde boli aj napriek daťďu tak neskutočne blízko…

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků