Ben Hillier producentem nového alba


Zdroj HOME : Podle informací zdrojů „blízkých kapele“ bude novým (lépe řečeno staronovým) producentem nového alba Depeche Mode Ben Hillier, který produkoval již předchozí album Playing The Angel. Oficiální potvrzení této informace zatím ještě nepřišlo, stejně tak jako reakce samotného Bena, ale to bude otázka času. Ben Hillier byl pro Depeche Mode při minulém nahrávání „čerstvý vítr“, doufejme že bude i teď.:)


Dalšími lidmi (kromě členů kapely), kteří zatím spolupracují na novém album jsou Sie-Medway Smith (programoval Martinova dema) a parta okolo Davida a jeho skladeb : Christian Eigner, Andrew Phillpott a Kurt Uenala – známý spíše pod zkratkou Kap10kurt.


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


sinus :

25. března 2008, 09:55     

Tady je nějaká látka k nastudování o tom, co Ben Hillier znamenal pro DM ve studiu… http://depeche­.cz/…zivaji-ticha


sinus :

25. března 2008, 11:06     

Podle prvních reakcí fans na foru HOME to vypadá na dva názorové tábory : jedni vychvalují, druzí nadávají :). Faktem je, že oslovení téhož producenta může třeba znament znamenat, že : a) Měli spolu velmi dobrou spolupráci a byli spolu spokojeni, b)pořád cítí že ještě neřekli všechno co chtěli s Benem říci…? Kdoví, jen úvahy… Už jednou to udělali – při desce Violator oslovili Flooda, který měl poměrně čerstvou a novou vizi : spojení technopopu s kytarami. Nakonec ho oslovili i při další desce S.O.F.A.D, a byla z toho úplně odlišná deska než ta předchozí… Ale Flood je Flood a Hillier je Hillier… Uvidíme :).


DMarek :

25. března 2008, 13:11     

Bude to Playing the angel II.


wifi :

25. března 2008, 14:31     

A to bych se vůbec nezlobil!


DMarek :

25. března 2008, 15:40     

A nebo tomu něco šíleně podobného.Nové album by se mohlo jmenovat Analogous. (obdobné).


Krieger :

25. března 2008, 16:10     

Já jsem velmi spokojen….


Denisa :

25. března 2008, 16:19     

Já z toho teda mám velkou radost, už Hillier je zárukou kvality, ten dovede i z těch Daveovejch srágor udělat dobrý tracky…


sinus :

25. března 2008, 16:30     

Deniso, to je omyl, to je přece výhradně práce Fletche! ;)


mara f. :

25. března 2008, 16:38     

Doufám že se s příchodem nového alba vrátí klasické dobré klipy z let 1990–2001.Klipy na Playing se mi vůbec nelíbí.
Precious-tyhle uměle vytvořené klipy pomocí počítače fakt nemusím.
Pain that i´m used-klip bez sebemenší myšlenky.Klip jako od teenagerské americké rock kapely.
Suffer well-komedie.Hlavně jak se objeví Fletch a Martin jako figurky v půjčovně svatebních šatů.Jediné plus je tam Jennifer a Dave.
John the revelator-upoutávka na to že se chystá vydání live in Milano.
Martyr-klip lepený klipem.Nic moc.


sinus :

25. března 2008, 16:51     

mara f : tobě se líbily i klipy z roku 2001..? I Feel Loved, Dream On, Goodnight Lovers…? Samozřejmě nic proti gustu, ale mě osobně moc nevzaly… Když to tak vezmu, poslední opravdu strhující klip byl pro mě asi Barrel Of A Gun… Z PTA byl ještě zajímavý Suffer Well, protože tam spousta souvislostí bylo pochopitelných jen pro ty co se trošku zajímají o minulost DM. Taková malá šifra pro zasvěcené :).


mara f. :

25. března 2008, 17:07     

To Sinus:Mě se líbí všechny klipy na Exciter.Hlavně Freelove a Feel loved. Jsou takové opravdové a určitě to nejlepší co kdy vytvořili jako klip.Barrel of gun to je taky bomba. Takový strašidelný klip.Nemá chybu.Home je taky skvělý.To se ovšem nedá říct o It´s no good.Hodně nepovedený.A co se ještě nepovedlo je klip Only when i lose myself.Tam úplně ztratil název songu svůj význam ke scénáři.Dave tam ztrácí sám sebe ale místo toho se tam přiblble chechtají dvě trapné figurky v pánském obleku.Scénář měl být něco jako V Saw something.Tmavá místnost,na posteli sedící Dave,vedle něj sedící nějaká krasavice a Dave by do ní hustil jak ztrácí sám sebe,že ona je ta,která přišla a našel v ní význam svého života.Líbí se mi taky Condemnation,kde je Dave připoután k té hodně pěkné dívce.To je kost.Ani Jennifer se nechytá.Ahoj.Měj se Sinus.


Denisa :

26. března 2008, 00:11     

mara f.: Ty tomu ale rozumíš. Nechceš jim dělat poradce?!
Exciter klipy jsou podle mě ty nejhorší a nejtrapnější, jaký kdy DM měli! A Pain That I'm Used To, Precious a Martyr jsou taky voloviny, ale na Exciter klipy teda v bezduchosti nemaj. Všechno to jsou šlápnutí vedle, sáhnutí po špatnym režisérovi. Zato Suffer Well, to byl návrat Antona ve velkym stylu! Geniální. Jeden z mejch nejoblíbenějších klipů. A Martin s Fletchem jako figuríny byli vrcholem klipu! A jak řiká Sinus, to co se Antonovi povedlo do jednoho klipu vtěsnat za náznaky a alegorie, pochopitelný opravdu jen pro ty zasvěcený, je prostě skvělý.


pepa :

26. března 2008, 11:46     

Hillier je šikovnej a určitě to nepo…Myslím,že se nikdy žádné DM album neopakovalo.Buďme rádi,že ještě vůbec něco dělaj a vydávaj.Já se těším.


trevor20 :

26. března 2008, 13:59     

z PTA je nejlepší suffer well,to každopádně a z exiteru i feel loved…ale osobně bych vybral tuto pětici klipu ale je to pouze můj názor,nikomu ho necpu :)
queston of time
halo
suffer well
i feel loved
comndenation


Ivan V. :

26. března 2008, 17:34     

  • to sinus: Ta souvislost Violator – SOFAD – stejný producent mě také napadla. Snad to dopadne podobně jako tehdy; a kéž by nová deska byla zas o něčem jiném.

Jinak co se týká klipů dM, tak mám rád všechny (ikdyž Martyrovský slepenec moc nemusím). Některé klipy jsou víc kvalitní, některé méně. Snad se ta kvalita o něco zlepší…


sinus :

26. března 2008, 17:37     

Možná že tu roli producenta až moc přeceňujeme…dů­ležité je s čím přijde Martin, jak to bude silné…. I když na druhou stranu, co není v DM Alan Wilder, tak je vliv producenta přece jen podstatnější.


.mara f. :

26. března 2008, 18:48     

To Denisa:Jo,zrovna včera mi volal Anton jestli bych mohl napsat scénář k nejnovějšímu klipu DM.Že se ti nelíbí klipy na Exciter tak to je tvoje věc,já Ti ji neberu.Každému se líbí prostě něco jiného.Mě se bohužel pro Vás ostatní, jestli chcete nebo ne,hodně moc líbí klipy k Exciteru.A tím je to pro mě uzavřená kapitola.Neberte mi prosím můj vkus,já ho zase neberu Vám.Na oficiálních strankách DM.cz je anketa.
Nejlepší album,song,tou­r,klip,solo projekt.
Jak to vidím já:
Album:Ultra
Song:Only when i lose myself
Tour:The Singles
Klip:Freelove
Solo:Nic.


Denisa :

26. března 2008, 19:07     

Já ti tvůj vkus neberu. Jen když jsi tu začal s jeho prezentací, tak jsem se přidala a prezentovala pro změnu svůj vkus.


sinus :

26. března 2008, 19:44     

Hlavně že je zdravíčko ;) . A nové album DM :)


.mara f. :

26. března 2008, 20:37     

To Denisa:Máš odvahu tady napsat že Ben Hillier dokáže udělat z těch Daveových srágor dobré tracky.Divím se že tě nikdo nesprdnul.Mě totiž připadá že tady už aby se někdo bál napsat nějakou lehkou kritiku na DM a nebo svůj názor.Ale taky je tady hodně lidí co si tady myslí že DM jsou ta nejlepší,nejbá­ječnější, nejskvělejší,ne­jůžasnější a ještě Bůh ví jaká kapela.A neberou nic jiného než tyhle čtyři slova.Já říkám že na světě není žádná,viz.ty čtyři slova nahoře, taková kapela.Jen tak mimochodem.Můj brácha považuje Exciter za nejlepší album DM a Freelove za nejlepší klip.Ale když to slyšel poprvé tak nadával jak špaček.A dnes,…..
1000 depešáků-1000 názorů.


trevor20 :

26. března 2008, 21:36     

tak kritika musí bejt ke všemu,snad vyjma beatles,ti neměli snad žádnou kritiku a co se týka alba či alb vydanejch dm…
hodně příznivců exiter nemusí,že to je prej snůška diskotekovych hitů,já osobně sem to taky tehdy to album nemusel ale když sem si povícekrát přehrál některé písně,jako freelove,dream on či dead of the night či tu ukolébavku(omluvte mě ale anglicky moc šprechtit neumím ale asi dozajista víte,jako ukolebavku mám namysli :p ),tak se mi to album zalíbilo a co se týče nového alba,tak mám takové srvbění,že to bude,no,něco ve stylu PTA a Hourglas


deepspace101 :

26. března 2008, 22:46     

Něco ve stylu PTA a Hourglass? Proboha, nestraš…

A jen tak mimochodem, já si nemyslím, že DM jsou nejlepší kapela na světě a Exciter patří mezi má oblíbená alba, takže bych to zase neviděla až tak dramaticky ;-)


sinus :

26. března 2008, 23:12     

mara f má pravdu – 1000 lidí je 1000 názorů… Stačí letmý pohled sem : http://depeche­.cz/web/ankety . Ale to nemusí nutně znamenat že se kvůli tomu pokoušeme ne? :).

Mimochodem – kdo probůh označil Exciter za diskotékové hity? Vrrr, Haf!!!

(no…ted si vlastně vybavuju, že sám Martin Gore ho označil v rozhovoru pro T-Music (2006) jako „taneční nahrávku“, a že tenkrát okolo toho bylo na foru velké haló, jakže to vlastně myslel…)


deepspace101 :

26. března 2008, 23:18     

To Bouček (moderátor) říkal, že je Exciter taneční, ne? A Martin mu to nevymlouval. Možná proto, že mu to bylo jako obvykle šumák…


Denisa :

26. března 2008, 23:54     

.mara f.: To se divím, že to vidíš takhle. Já jsem se tady na Sinovejch stránkách nikdy s žádnym odsuzováním nesetkala. Proto mě taky dost zaskočilo, když jsem u předchozího článku byla svědkem toho, jak se dva depešáci pustili do třetího depešáka, kterej kromě DM fandí taky fotbalu a chodí na jiný než čistě depešácký diskotéky. Je ale pravda, že poslední rok to tady nesleduju tak jako předtim a poměry se možná změnily, aniž bych si toho všimla. Byla jsem u toho, když Sinus tyhle stránky založil, těch prvních pár měsíců, kdy jsem tu byla pečená vařená (protože zrovna vrcholila moje DM-mánie), tu vládla taková domácí atmosféra. Mrzí mě, jestli se to změnilo:-( Pořád si ale myslím, že je tu lepší atmosféra než na jinejch DM fan stránkách. Osobně připisuju zásluhy webmasterovi.


sinus :

26. března 2008, 23:58     

pro deepspace101 : Jo, a pak se dumalo o tom, jestli to byla překladatelská chyba, nebo jestli to myslel vážně :).


Jinak, po přečtení článku „Depeche Mode už si neužívají ticha“ se možná ani tolik nedivím, že si vybrali zase Bena…Podle všeho je pro ně dlouho hledaným člověkem, který dokáže ve studiu zjednat klid, když Dave a Mart mají „tvůrčí spory“ ohledně svých písní… Říká se že spojovacím článkem byl dosud Fletch, ale on prostě asi nemůže úplně odborně rozsoudit, co dát na album a co ne…


sinus :

27. března 2008, 00:03     

pro Denisu : to nemůžeš takhle brát. Diskuse pod články je čistě dílem lidí kteří pod ně přispívají, s kvalitou/nek­valitou webu to ani moc nesouvisí…:)


deepspace101 :

27. března 2008, 01:04     

to sinus: njn, ono není přes ten překlad příliš slyšet, co tam vlastně říkají. Škoda že k tomu raději nedali titulky.
Ale mám dojem, že Bouček četl otázky i v českém překladu, tak snad by měl vědět, na co se Martina ptal.


sinus :

27. března 2008, 09:57     

http://musicser­ver.cz/…Ben-Hillier/


fan4dm :

27. března 2008, 11:13     

Mně se klip Precious líbí. Moc. I když taky nejsem vyloženě zastáncem takovýchto klipů a mám raději videa typu In your room, Barrel of a gun, Policy of truth, It's no good, Strangelove, atd….tak tenhle mi nějak prostě přesně k té písničce sedí. ;o)


Tatínek-depešák. :

27. března 2008, 12:23     

Včera jsem pustil mé dcerce,která má rok a půl opět něco od DM.Tentokrát to byla Question of time.Hezky si zatancovala. Naučil jsem ji říkat Dave.Řekne Dáda.Když byla úplně malinká tak jsem ji uspával na Goodnight lovers.Když se ji zeptám jestli pojede s tatínkem na strýce Dádu tak odpoví:Jo.Je to nejmladší fanynka DM.Ale musíme ji nechat ušít nějaký černý obleček.A nebo pojede v bílém,bude vypadat jako andílek.(Playing the angel). Přihazuji tady něco milého at se tady jen nedohadujete.


sinus :

27. března 2008, 12:45     

A jak se jmenuje malá? Gratuluji, jen tak dál, depešáci nevymřou…:)))


sinus :

27. března 2008, 16:04     

Ted už tuto zprávu říkali i na rádiu Rock Zone…Jako zdroj uvádějí německé stránky :).


Tatínek-depešák. :

27. března 2008, 17:07     

Ten Goodnight lovers vždycky zabral.Tři, čtyří přehrání a nevěděla o světě.Když jsem ji pustil Milano,to měla čtyři měsíce tak se bála světelných efektu při Never let me down again a začala vřískat.Dnes jí to nic nedělá,spíš na to kouká a říká u toho:Dáda.Je to asi půl roku,jsem pustil Milano,než měla jít spát.Chvilku jsem se s ní díval,pak že už musí jít spát,ale začala vřískat,že se chce dívat dál,že spát prostě nejde.Skoro se dodívala až do konce.U World in my eyes usnula.Hezké zážitky.To malé škvrně se jmenuje Natálie.


fan4dm :

28. března 2008, 14:57     

Tatínek-depešák: To je úžasný!! ;o) Dojemný….„Dáda­“…nádhera…. ;o)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků