Antonova kniha MOOD/MODE vyjde v létě


Jak v průběhu loňského roku občasně zmínil Anton Corbijn, letos vydá knihu, kde se (mimo jiné) můžeme těšit i na jeho skvělé fotografie Depeche Mode. První podrobnosti již jsou zde...Německý alternativní magazín Pretty In Noise zveřejňuje první informace. Název knihy je hrou se dvěma slovy : MOOD/MODE" (nebo chcete li : "MOØDE" - viz obrázek níže). Vydání knihy avizují na 30.6.2020. V upoutávce se píše, že :

"Portréty, které Anton vytvořil s Kate Moss, Alexander McQueen, či Naomi Campbell nyní získaly ikonický status. Jako vizuální režisér Depeche Mode, a s desetiletími spolupráce s U2 i dalšími, zanechal velkou stopu na tom, jak vnímáme současnou kulturu. S knihou MOOD/MODE Anton ukazuje, že tahle móda je všude. Najdeme v ní přes 100 fotografií, z nichž mnohé budou zveřejněny úplně poprvé na výstavě fotografií v belgickém Knokke-Heist, která bude probíhat od 4.dubna do 5.července 2020."

Výstava v Knokke-Heist bude zaměřena na kultovní portrétní fotografii, kde Anton zveřejní ukázky ze svého rozsáhlého díla, které zkoumá přechody mezi fotografií, "náladou" a "módou" - v nejširším slova smyslu.

web výstavy: fotofestival.be
-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


quillity :

10. ledna 2020, 19:57     

Ja len chcem veriť,že tie knižky vyjdú dve. jedna o móde a druhá o depeche mode. No po tejto info začínam byť skeptická.Mám rada Antonove práce, nech sú o ktorejkoľvek osobnosti. Ale depeche majú 40 a on nafotí Naomi? Veď sa vyjadril, že má materiálu dosť. Dúfam, že ku tej knihe vyjde aspoň brožurka o depeche mode…


quillity :

13. ledna 2020, 01:00     

neostáva mi iné, len sa pomaly stotožniť s témou a nechať sa prekvapiť výsledkom…

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků