Album Spirit - tisková zpráva


Tisková zpráva z oficiálních stránek kapely, k novému albu Spirit. Obsahuje formáty a tracklist. Za pozornost stojí, že se na albu objeví remixy dělané nikoli najatými remixéry, ale samotnou kapelou, při nahrávání v Jungle City Studios...
"Where's The Revolution" je první novou hudbou kapely po čtyřech letech, a zároveň první ochutnávkou jejich nového alba "Spirit". Již nyní je dostupné v před-objednávkách. Spirit vyjde digitálně i na fyzickém CD 17.března, a to v několika formátech :Standartní CD o 12 písních

Deluxe version : 2-CD obsahující 28stránkový booklet s exkluzivními fotografiemi, a s pěti remixy, vytvořených Depeche Mode ve studiu, spolu s programátorem Matrixxmanem a Kurtem Uenalou. Tyto remixy souhrnně nazvali "Jungle Spirit Mixes"

2-LP verze : verze vydaná na dvou 180g vinylech, obsahující standartní album, a speciální "SPIRIT" kolorování na 4.straně.Všechny fotografie a grafika na albu pochází od dlouholetého spolupracovníka Depeche Mode - Antona Corbijna.

Dave Gahan : "Na nové album jsme obzvlášť hrdí, a už se těšíme, až ho budeme se všemi sdílet. S Jamesem Fordem, a celým produkčním týmem jsme nahráli album, o kterém doufám že bude silné - jak po stránce hudební, tak i v poselství v textech."


CD 1 (základní verze)

01 Going Backwards
02 Where's The Revolution
03 The Worst Crime
04 Scum
05 You Move
06 Cover Me
07 Eternal
08 Poison Heart
09 So Much Love
10 Poorman
11 No More (This Is The Last Time)
12 FailCD 2 - Jungle Spirit Mixes (pouze v Deluxe)

01 Cover Me (Alt Out)
02 Scum (Frenetic Mix)
03 Poison Heart (Tripped Mix)
04 Fail (Cinematic Cut)
05 So Much Love (Machine Mix)


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


sin :

5. února 2017, 20:12     

Fotky z poslechovky Spirit pro média v Polsku : facebook.com/zpav...


Ota :

6. února 2017, 19:25     

Z UK mi prisla nabidka na zvlastni set: LP+CD+Deluxe CD. Budou tam tedy dve stejna CD-cka se zakladnim albem a ve stejnem rozliseni. No, proc ne? Nekdo to jedno treba daruje, nebo ho bude tocit v aute ci na chalupe. Ja privital Bluray jako bylo v Berlin live setu. PCM stereo i DTS MA 5.1 v hires audiu.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků