Depeche Mode NewsGlobal Spirit Tour pokořilo dvoumilionovou hranici

Server Billboard zveřejnil aktuální čísla návštěvnosti koncertů, a tak můžeme udělat účet za proběhlými čtyřmi etapami Global Spirit Tour. Čísla jsou to skvělá!
23.05.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsZáznam koncertu Depeche Mode v UHD?

Festival Isle Of Wight, na kterém 23.6. vystoupí i Depeche Mode, bude vysílaný živě na kanálech Sky One a Sky Arts, prostřednictvím tzv. Sky Q boxu. Agentura CC-Lab, která bude přenosy zajišťovat, slibuje 19 hodin živé hudby v kvalitě přenosu UHD se zvukem Dolby Atmos.
21.05.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsDave se objeví v písni Ocean od Goldfrapp

Dave Gahan se stal hostem v písni "Ocean" od britského dua Goldfrapp. Tuto píseň již vydali před rokem na své poslední řadové desce "Silver Eye". V nové verzi s podtitulem "Part 2" se objeví Daveův zpěv, a samotný zpěvák se též objevuje v upoutávce. Premiéru slibují na zítřek.
20.05.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsRaritní fotky z Black Celebration Tour

Fotograf Andre Csillag v roce 1986 dostal za úkol nafotit kapelu během Black Celebration Tour. Tehdy získal exkluzivní přístup ke kapele, během kterého se s nimi spřátelil. Fotky měly být pořízeny pro původně plánovanou knihu o kapele.
16.05.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsŘeč těla Davea Gahana

V tomhle článku si tak trochu zahrajeme na hokejové komentátory, kteří po zápase rozebírají na displeji s „elektronickou tužkou“ výkony hráčů. Místo hokejového utkání však rozebereme koncert Depeche Mode, a pohyby Davea Gahana.
14.04.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsWhere I Wait se dočká remixů

Zapomenutá píseň z období Delta Machine, kterou Dave Gahan a Kurt Uenala nedávno oprášili v projektu Null+Void, se dočká opět další podoby. Tentokrát půjde o singlový remix, a "Pt 1." v názvu singlu značí, že asi nebude poslední...
27.02.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsGlobal Spirit Tour: 2.nejdelší turné DM

Depeche Mode přidávají dalších 9 koncertů v Severní Americe a Kanadě. A tímto se Global Spirit Tour posouvá v historické tabulce "nejdelší turné" na 2.místo (128 koncertů). Delší už bylo jen turné k desce Songs Of Faith And Devotion.
09.02.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsDepeche Mode v únorovém Rock & All

V únorovém čísle magazínu Rock & All bude 6 stránek o Depeche Mode , reportáž z pražského koncertu, a článek o Antonu Corbijnovi. Autoři slibují: "Depeche Mode jsou obecně považováni za jednu z nejdůležitějších skupin, která formovala podobu současné pop music...
06.02.2018

Komentáře [1]

Celý článek 

Depeche Mode NewsPražská jízda Depeche Mode v médiích

Jedenáctý koncert Depeche Mode je již za námi. Jak se vám líbil? V článku přinášíme souhrn recenzí, které se během dneška urodily v médiích. Je jich požehnaně... :)
01.02.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsDepeche Mode se chystají na Prahu

Depeche Mode dnes okolo 14-16 hodiny přistanou na Terminálu 3 letiště Ruzyň, a přesunou se do svého oblíbeného hotelu Four Seasons. Jejich pobyt v Praze začíná. A média již jim začínají věnovat pozornost...
30.01.2018

Komentáře

Celý článek 

<< Novější články   Starší články >>

Výpis všech článků