Depeche Mode NewsNejbizarnější smrt v dějinách rock'n'rollu

Před dvěma týdny byli Martin s Peterem hosty v show své kamarádky Eriky Anderson, která jim předskakuje na aktuálním turné s projektem EMA. Jelikož se znají z turné, konverzace probíhala velmi uvolněně, ale také otevřeně...
19.06.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsMaxisingly DM vyjdou znovu na vinylech

Možná si ještě pamatujete větu z tiskové zprávy k vydání "Video Singles Collection" v listopadu 2016 : tehdy trochu záhadně vydavatelství Sony sdělovalo, že : "...toto je první ze série chystaných, kapelou odsouhlasených retrospektivních projektů, které budou prozkoumávat jejich neobyčejnou kariéru..."
13.06.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsMartin: baví mě kopat studny

Depeche Mode před pár dny oznámili, že se v aktuální sezóně podařilo shromáždit ve spolupráci s výrobcem hodinek Hublot 1,7 milionu dolarů na podporu organizace Charity:Water. Příběh této spolupráce se odvíjí již dobrých 9 let...
09.06.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsMartin a Peter budou v rádiové show

Martin a Peter se objeví v rozhlasovém éteru. Zpěvačka EMA která na aktuálním turné předskakovala Depeche Mode, má také svou radio show : Mystery Language with EMA na Red Bull Radio...
08.06..2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsTřetí video z Highline Sessions

Jak víme, v srpnu 2016, v závěru nahrávání alba Spirit, odehráli Depeche Mode pár písní v Highline Studios, které natáčeli pod taktovkou Timothy Saccentiho a Ivana Abela na video...
02.06.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsGlobal Spirit Tour pokořilo dvoumilionovou hranici

Server Billboard zveřejnil aktuální čísla návštěvnosti koncertů, a tak můžeme udělat účet za proběhlými čtyřmi etapami Global Spirit Tour. Čísla jsou to skvělá!
23.05.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsZáznam koncertu Depeche Mode v UHD?

Festival Isle Of Wight, na kterém 23.6. vystoupí i Depeche Mode, bude vysílaný živě na kanálech Sky One a Sky Arts, prostřednictvím tzv. Sky Q boxu. Agentura CC-Lab, která bude přenosy zajišťovat, slibuje 19 hodin živé hudby v kvalitě přenosu UHD se zvukem Dolby Atmos.
21.05.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsDave se objeví v písni Ocean od Goldfrapp

Dave Gahan se stal hostem v písni "Ocean" od britského dua Goldfrapp. Tuto píseň již vydali před rokem na své poslední řadové desce "Silver Eye". V nové verzi s podtitulem "Part 2" se objeví Daveův zpěv, a samotný zpěvák se též objevuje v upoutávce. Premiéru slibují na zítřek.
20.05.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsRaritní fotky z Black Celebration Tour

Fotograf Andre Csillag v roce 1986 dostal za úkol nafotit kapelu během Black Celebration Tour. Tehdy získal exkluzivní přístup ke kapele, během kterého se s nimi spřátelil. Fotky měly být pořízeny pro původně plánovanou knihu o kapele.
16.05.2018

Komentáře

Celý článek 

Depeche Mode NewsŘeč těla Davea Gahana

V tomhle článku si tak trochu zahrajeme na hokejové komentátory, kteří po zápase rozebírají na displeji s „elektronickou tužkou“ výkony hráčů. Místo hokejového utkání však rozebereme koncert Depeche Mode, a pohyby Davea Gahana.
14.04.2018

Komentáře

Celý článek 

<< Novější články   Starší články >>

Výpis všech článků